:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

UKS Gwda na turnieju w Sianowie

Skromna ekipa UKS Gwda Wielka uczestniczyła w turnieju badmintonowym w Sianowie, podczas którego dokonano otwarcia nowo wybudowanej hali sportowej.

Na 7 kortach stanęła do walki elita badmintonistów z całej Polski, wśród nich nie zabrakło obecnych jak i byłych reprezentantów naszego kraju. Uczestników podzielono na trzy grupy tzw. Elitę (zawodnicy z licencjami) amatorzy i radośni amatorzy (początkujący gracze).

W grupie amatorów UKS reprezentowali: Joanna Nita, Paulina Perłowska, Dariusz Schmidt i Bartek Jakimiec, w „radosnym amatorze” wystąpiła Joanna Perłowska.

Duży sukces odniosła para naszych deblistek Joanna Nita i Paulina Perłowska zajmując III miejsce natomiast w grze mieszanej Joanna Nita i Bartek Jakimiec przegrali nieznacznie w walce o III miejsce plasując się w klasyfikacji końcowej na miejscu IV, w tzw. „radosnym amatorze” duży sukces odniosła mama Pauliny Joanna Perłowska zajmując po zaciętej walce II miejsce.

 

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie a oglądanie pasjonujących pojedynków w kategorii „elity” zapierał niejednemu dech w piersiach. (uksgwda)

UKS Gwda na turnieju w Sianowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com