:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

UKS Gwda zagrała dla WOŚP

badminton, zagrała WOŚP - zdjęcie, fotografia

W sobotę 14 stycznia w Sianowie odbył się Międzynarodowy Turniej Badmintona, z którego dochód przeznaczony był całkowicie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Uczniowski Klub Sportowy z Gwdy Wielkiej reprezentowało 13 zawodników, którzy wpisowe za udział w tym turnieju wrzucali do skarbonki WOŚP.

- Nasi zawodnicy odnieśli olbrzymi sukces i tak w kategorii U 13 wśród dziewcząt w grze pojedynczej zwyciężyła Paulina Szczepańska, a w grze podwójnej startując z kolegą klubowym Kubą Tkaczukiem wywalczyli miejsce II - informuje klub w komunikacie. - W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców nasi zawodnicy byli bezkonkurencyjni: Kacper Kurek zdobył I miejsce Mateusz Skowron był II w grze pojedynczej, a w grze podwójnej wymieniona para zdobyła I miejsce.

W kategorii Open Dariusz Schmidt zdobył I miejsce pokonując w finale utytułowanego zawodnika gospodarzy Marcina Grzywacza a nasz junior startujący w tej samej kategorii Piotr Kozioł zajął miejsce III, a w grze podwójnej nasza para Schmidt/Kozioł zajęła miejsce II.

W kategorii radosny amator Czarek Korzeniowski reprezentujący UKS Gwda Wielka zdobył III miejsce w grze podwójnej startując w parze z zawodnikiem z Koszalina.

Podczas zawodów wylicytowano masę przeróżnych przedmiotów, z których dochód przeznaczono na WOŚP największą kwotę uzyskała Pizza, za którą zapłacono aż 220 zł.

Start do nowego sezonu okazał się wielkim sukcesem zdobyliśmy w sumie 4 pierwsze 3 drugie i 2 trzecie miejsca.

Za dwa tygodnie dla naszych podopiecznych następny sprawdzian w Lipianach, do którego będziemy się bardzo intensywnie przygotowywać.