:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

UKS Victoria też na wakacjach

Kilkoro młodych sportowców UKS Victoria, uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szczecinku wróciło właśnie z obozu sportowo-rekreacyjnego w Borowicach k. Karpacza. Cudowna pogoda sprzyjała nie tylko pieszym wędrówkom po górskich szlakach, ale również treningom na stadionie oraz rekreacji na basenie.

Wszystkie te przyjemności możliwe były dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Szczecinek. Dodatkowo , dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Szczecineckiego, młodzież odwiedziła Pragę i przepłynęła się łodzią po Wełtawie – podczas rejsu słuchając ciekawostek na temat historii stolicy Czech. Piękne chwile, aktywnie spędzony czas w gronie przyjaciół, nowe znajomości – jednym słowem moc wrażeń i radosnych momentów! Przed nami wszystkimi jeszcze ponad miesiąc wakacji – życzymy Wszystkim, by były ciekawe i pozwoliły odpocząć przed kolejnym pracowitym rokiem szkolnym.

Tekst/foto: Katarzyna Wilczyńska


victoria obóz sportowy rekreacja karpacz piesze wędrówki treningi - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się