:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

Umowy na realizację projektu "Młodzieżowa Akademia Komunikacji" podpisane

Umowy na realizację projektu

Wczoraj (08.08) na Zamku Książąt Pomorskich  w Szczecinie, przedstawiciele 11 Lokalnych Grup Działania z województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, łódzkiego oraz z Czech podpisali z Zarządem Województwa Zachodniopomorskiego reprezentowanym przez Wicemarszałka Jarosława Rzepę umowę na realizację projektu pn. Młodzieżowa Akademia Komunikacji. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM reprezentowali: Paweł Mikołajewski Prezes Zarządu oraz Ryszard Jasionas Sekretarz Stowarzyszenia.  

Umowa podpisana została w ramach poddziałania: „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na wsparcie w kwocie ponad 0,5 mln zł. 
W ramach projektu zrealizowane zostaną warsztaty dziennikarskie. Uczestnicy,  młodzież w wieku 12-16 lat, wezmą udział w prowadzonych przez dziennikarzy zajęciach, które odbędą się na terenie trzech obszarów: Opawskiego (Czechy), Lubuskiego i Pomorza Zachodniego w okresie od 13 do 29 sierpnia br. W warsztatach udział weźmie łącznie niemal 129 dzieci i 11 opiekunów. 
Po zakończeniu warsztatów zaplanowana została konferencja podsumowująca, na której zostanie przestawiony film dokumentujący przebieg warsztatów. 

Info/foto: powiat szczecinecki


 


umowy młodzieżowa akademia komunikacji gmina szczecinek biały bór lgd - komentarze opinie

  • gość 2017-08-11 15:48:09

    Czytałem listę miernot którzy będą prowadzić te zajęcia. O mało kubek z herbatą ze śmiechu mi z ręki nie wyleciał. . Dupowłazy lokalnych władz Nieporozumieniowców i POpaprańców. Karierowicze i pseudo działacze społeczni nie mający pojęcia nawet o tym co dzieje się w mieście i regionie. Tylko biedny Rajmundur Wełnisty na samym końcu nie dorobił się jeszcze żadnej ciepłej posadki. Czemu na tej liście brak takich specjalistów jak Makaronicz czy Wijlebna. Przecież to ponoć spece od wszystkiego.

  • gość 2017-08-11 17:58:13

    fuchy i lewizna

  • gość 2017-08-11 22:58:43

    Ciekawe tylko do czego musiało by dojść aby głąby z tej nędznej kasty ścierwojadów nie dostawali sie na stanowiska opłacane z budżetu. Miernoty i lenie.

Dodajesz jako: Zaloguj się