:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C pochmurno z przejaśnieniami

Urodził się tuż przed imprezą sylwestrową

Aktualności, Urodził przed imprezą sylwestrową - zdjęcie, fotografia

Tradycją stało się już to, że witając Nowy Rok i żegnając stary, witamy również nowych, małych mieszkańców Szczecinka. Urodziny dziecka w czasie takiej hucznej, sylwestrowej zabawy sprawiają, że dla rodziców jest to moment tym bardziej wyjątkowy, związany z wieloma niezapomnianymi emocjami. Wielu traktuje urodziny swojej pociechy w taką noc jak dobrą wróżbę.

Tym razem w szczecineckim szpitalu w czasie sylwestrowej nocy było bardzo spokojnie. Od momentu, kiedy wybiła północ i wszyscy witaliśmy 2017 rok nie urodził się jeszcze żaden nowy mieszkaniec Szczecinka. Nie oznacza to jednak, że na oddziale położniczym nie działo się nic. Na razie o swoim ogromnym szczęściu może mówić pani Alicja, mama małego Fabiana, który przyszedł na świat 31 grudnia o godzinie 17.00, tuż przed rozpoczynającą się zabawą sylwestrową.

Fabian, który urodził się w 2016r. jako ostatni szczecinecczanin, jest silny i zdrowy; waży 4 kg. Jak wyjawiła nam mama chłopczyka synek trochę ją zaskoczył, ponieważ spodziewała się jego narodzin w nieco innym terminie. Jak podkreśliła, to był wyjątkowy sylwester, mimo iż spędzony w szpitalu. Jeszcze dzisiaj (2.01) razem z synem zostanie wypisana do domu. 


Urodził się tuż przed imprezą sylwestrową komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com