:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Urządzają się na nowo

Interwencje, Urządzają - zdjęcie, fotografia

Tak jak informowaliśmy wielokrotnie, ta historia zakończyła się szczęśliwie. To była wstrząsająca opowieść o tym, jak nieczuli na ludzką krzywdę potrafią być urzędnicy. Przez lata ignorowali prośby i błagania rodziny, której sparaliżowany ojciec nie mógł się wydostać z mieszkania na IV piętrze. Państwo Aleksandra i Marek wraz z czwórką dzieci otrzymali niedawno upragnione mieszkanie. Jak przyznają, zaczynają wszystko od nowa. Najważniejsze jednak jest teraz to, że pan Marek, który porusza się na wózku inwalidzkim, będzie mógł samodzielnie wychodzić na zewnątrz i nie będzie się już czuł jak więzień we własnym domu. 

Małżeństwo nie kryje swojego szczęścia, powoli zaczęło się już urządzać. Wiele osób wspiera rodzinę. Dzięki nim państwo Aleksandra i Marek otrzymali potrzebne meble i wiele innych przydatnych w każdym domu rzeczy. Z pomocą małżeństwu ruszyła także prywatna firma MyCenter, która także w Szczecinku ma swój sklep RTV AGD. W piątek (13.01) firma podarowała rodzinie odkurzacz, toster i elektroniczną wagę łazienkową. 

- Cieszymy się ogromnie – wyjawili nam nieco zaskoczeni całą sytuacją państwo Aleksandra i Marek. – Bardzo dziękujemy firmie MyCenter oraz wszystkim, którzy nas przez ten cały czas wspierają. Brakuje nam jeszcze wielu rzeczy, wiadomo, ale już powoli, swoimi siłami będziemy wszystko kompletować. Najważniejsze, że mamy mieszkanie i możemy zacząć nowe życie.


Urządzają się na nowo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com