:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C całkowite zachmurzenie

VI Zlot SCS Clubu    Od wczesnego ranka, na płycie lotniska w Wilczych Laskach odbywało się dziś wielkie otwarcie sezonu motoryzacyjnego, zorganizowane przez Stowarzyszenie Promocji Sportów Motorowych SCS Szczecinek. Organizatorzy - młodzi mieszkańcy Szczecinka – po raz kolejny pokazali, że wystarczy chcieć, by osiągnąć upragniony cel.
    Zapach benzyny, dym z palonych opon oraz wszechobecny ryk silników – tak w skrócie można opisać to, co działo się dziś na zlocie. Mieszkańcy Szczecinka już po raz szósty mogli podziwiać zmagania, ale nie tylko. Niemal każdy, kto czuł się na siłach mógł stanąć do rywalizacji i zmierzyć czas, w jakim jego auto pokonało regulaminową odległość wyścigu. Pobyt na lotnisku to prawdziwa uczta dla oczu dla każdego, kto kocha cztery kółka.
    Zapraszamy do obejrzenia naszej foto galerii ze zlotu, a po więcej szczegółów (w tym rozmowę z jednym z czołowych polskich drifterów – Darkiem „Łysym” Matyjaszkiem – o zlotach organizowanych przez SCS Club Szczecinek) do najbliższego (516) numeru Tematu Szczecineckiego, który dostępny będzie już w najbliższy czwartek (20.05). (mt)

 

 


VI Zlot SCS Clubu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com