:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

W Barwicach koncert świąteczno - noworoczny

   20 grudnia, w hali Zespołu Szkół w Barwicach po raz dwunasty zorganizowany został koncert świąteczno-noworoczny - informuje Grzegorz Tomaszewicz. - Tradycyjnie udział wzięli wykonawcy ze szkół podstawowych z terenu gminy Barwice, Przedszkolaki z „Bajkowej Krainy”, scholka działająca przy Parafii św. Stefana, działające przy Ośrodku Kultury i Turystyki zespoły: Piątka plus, Pineski oraz Tip-Top, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, szkolny zespół School Stars oraz gościnnie zespół Fart Band ze Szczecinka. Koncert otworzył Dyrektor Zespołu Szkół w Barwicach Wojciech Kleszczonek a poprowadziły uczennice Kaja Ćwirko oraz Nikola Michaliszyn. Można było posłuchać kolęd a także utworów o tematyce świątecznej. Dodatkowo dostępne były stoiska ze stroikami, kawiarenka z przepysznymi ciastami i pierogami.  Zakupy premiowane były losem, który brał udział w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez Radę Rodziców. Przez cały koncert na Sali obecny był szalony Mikołaj.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ten wieczór spędzili w Zespole Szkół, wykonawcom za udział, uczniom, nauczycielom oraz obsłudze za przygotowanie imprezy. Dziękujemy również Dyrektor OKiT w Barwicach Pani Dorocie Niedzieli za udostępnienie sprzętu.

   Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.  

W Barwicach koncert świąteczno - noworoczny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com