:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

W bibliotece w Bornem uczą przez zabawę

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie rozpoczęła realizację projektu finansowanego ze środków Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. Jana Kantego Steczkowskiego.

W ramach programu od poniedziałku do piątku, codziennie aż do 15 czerwca 2018 r. w siedzibie biblioteki prowadzone będą  zajęcia dla dzieci w wieku 4-9 lat mające na celu uczyć się i rozwijać przy okazji doskonałej zabawy. Każdy dzień to innego rodzaju zajęcia. I tak: poniedziałki rozwijają zdolności manualne i plastyczne w Pracowni kreatywnej; wtorki odkrywają tajniki gotowania i serwowania pyszności w Ciasteczkowni; środy zapraszają do zabaw rytmiczno-muzycznych, a ponadto w ten dzień ćwiczy także nasza nowa sekcja cheerleaderek  w układach z szarfą i pomponami. Czwartki spędzamy pod znakiem angielskiej flagi na zajęciach Angielski na wesoło; piątek to dzień gier logicznych dla każdego. Panie instruktorki są bardzo kreatywne, więc każdy tydzień niesie ze sobą nowe wyzwania i atrakcje.

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny. Wymagane są wcześniejsze zapisy, ponieważ ilość miejsc w grupach jest ograniczona. Do wyboru pojedyncze a nawet wszystkie zajęcia.

Systematycznie co tydzień będziemy zamieszczać relację foto/video z przeprowadzonych spotkań. Zapraszamy.

biblioteka borne sulinowo nauka zabawa fundacja jana steczkowskiego bank gospodarstwa krajowego - komentarze opinie

  • gość 2018-02-05 07:52:59

    Super sprawa, w Szczecinku jest tylko "Miasto dzieci" w Sapiku dla dzieci do 3 r. ż. Biblioteki są raczej przygotowane pod takie zajęcia, może warto zainwestować 150 zł tygodniowo dla pani prowadzącej takie zajęcia Panie Douglas? W Szczecinku pod rządami PO nic się nie dzieje dla dzieci, na wszystko zapisy i tylko znajomi i dobrze poinformowani się dostają - przykład zapisy na półkolonie w Sapiku.

Dodajesz jako: Zaloguj się