:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

W Bornem grali dla WOŚP

piłka nożna, Bornem grali WOŚP - zdjęcie, fotografia

Jak informuje Dariusz Palicki, w niedzielę 15 stycznia w Bornem Sulinowie w hali sportowej Centrum Kultury i Rekreacji przy ul. Niepodległości 21, odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowe rozgrywany w ramach 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w kategorii open. W imprezie wzięło udział 8 zespołów -  „Samorządowcy i goście”, „Team Hołubków”, „Ekipa Remontowa”, „Kastech” Szczecinek, „Taekwondo” Borne Sulinowo, „Pionier 95” Borne Sulinowo, „Poroże” Jeleń oraz „Galaktyczni” Machliny.

W pierwszym etapie turnieju zespoły zostały rozlosowane do 2 grup A i B w których rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”, następnie rywalizowano o miejsca systemem pucharowym. Turniej odbywał się w przyjaznej atmosferze, zawodnicy dali z siebie wszystko co najlepsze, mecze toczyły się w sporym tempie i z dużym zaangażowaniem , mimo że najważniejszym celem turnieju były zbieranie środków na rzecz grającej po raz 25 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy uczestniczący zespół wpłacał  wpisowe w wysokości 100, 00 złotych, dlatego udało się pozyskać środki w kwocie 800, 00 złotych, które zasiliły konto orkiestry w Bornem Sulinowie, organizowane przez Zespół Szkół im. Bohaterów Oflagu II D w Bornem Sulinowie.

Rywalizacja trwała kilka godzin podczas których rozegrano 16 meczy. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar za udział, a 3 pierwsze zespoły za zajęte miejsca. Z dziennikarskiego obowiązku poinformujemy o 3 pierwszych miejscach: 1 miejsce Galaktyczni Machliny, 2 miejsce „Pionier 95” Borne Sulinowo,  3 miejsce „Ekipa Remontowa”. 

Organizatorem turnieju był Zespół Szkół im. Bohaterów Oflagu II D , UKS Astron oraz Centrum Kultury i Rekreacji, a odpowiedzialnymi za organizację i sprawne przeprowadzenie turnieju byli pan Dariusz Palicki i Karol Donorowicz. 

Chcielibyśmy podziękować panu Piotrowi Gałce i Robertowi Kwiatkowskiemu za sędziowane meczy oraz Bartoszowi Sobuńko za wykonanie fotoleracji z turnieju.

W Bornem grali dla WOŚP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com