:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C całkowite zachmurzenie

W centrum pobili i okradli mieszkańców Piły

W centrum pobili i okradli mieszkańców Piły

W piątek, 8.09, trzech mężczyzn w wieku od 20 do 25 lat pobiło i okradło dwóch przypadkowych przechodniów.  Stało się to w samym centrum Szczecinka. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, trzech mężczyzn wyszło z budynku i zaatakowało dwóch spacerujących tam 20-letnich mieszkańców Piły - informuje Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku.

 

25-laek bił i szarpał jednego z mężczyzn, grożąc że go zabije. Dwóch sprawców zabrało im pieniądze oraz czapkę, a potem oddaliło się z miejsca zdarzenia. Jak informuje policja, całemu zdarzeniu przyglądał się z drugiej strony ulicy ich 20-letni towarzysz.

Policja, która została powiadomiona przez świadka, od razu przeszukała pobliskie budynki i znalazła dwóch sprawców. Już na komendzie zostali rozpoznani przez pokrzywdzonych.
Dodatkowo przy jednym z zatrzymanych mężczyzn znaleziono niewielkie ilości środków odurzających.
Sąd wobec dwóch zatrzymanych zastosował tymczasowy areszt, natomiast ich towarzysz jest pod policyjnym dozorem. Za czyn, który popełnili grozi do 12 lat pozbawienia wolności.
Sąd wobec dwóch podejrzanych o dokonanie rozboju zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, a ich 20-letni towarzysz za posiadanie środków odurzających jest pod policyjnym dozorem.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


policja pobicie szczecinek piła - komentarze opinie

  • Gratulacje dla Policji - niezalogowany 2017-09-18 18:06:57

    Zamykać takie scierwo i żeby aż sine chodziło.

Dodajesz jako: Zaloguj się