:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekki deszcz

W drzewa uderzył piorun, droga zamknięta

W drzewa uderzył piorun, droga zamknięta

Burza z wyładowaniami atmosferycznymi w październiku do codzienności nie należy. Jednak taką aurę w Szczecinku i okolicach mieliśmy w niedzielę (13.10). Okazało się, że pioruny wyrządziły szkody.
    - Musieliśmy zamknąć drogę z Silnowa do Krągów - mówi "Tematowi" mł. kpt. Piotr Zastocki, oficer operacyjny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Szczecinku. - Piorun uderzył w drzewa i uszkodził dwa 30-metrowe świerki rosnące w sąsiedztwie drogi. Drzewa w każdej chwili mogą runąć na jezdnię. Musimy je usunąć. Akcja wycinki świerków rozpocznie się dziś (poniedziałek 14.10) około godz. 8. (sw)

W drzewa uderzył piorun, droga zamknięta komentarze opinie

  • jimmi1234 - niezalogowany 2013-10-14 17:47:55

    Właśnie byłem świadkiem w m. Silnowo jak jadący przede mną samochód wpadł na owe tablice informujące o objeździe. Stały na środku drogi, nieoświetlone a w dodatku mgła radykalnie ograniczała widoczność. Na szczęście nikomu nic się nie stało tylko ucierpiały plastikowe elementy auta. Ustawienie takich tablic na betonowych podstawach, nieoświetlonych i na środku jezdni w czasie gdy występują bardzo gęste mgły jest dowodem wysokiej bezmyślności i braku wyobraźni. A czy to nie straż pożarna lub straż miejska z Bornego Sulinowa powinny zabezpieczyć objazd autem służbowym wyposażonym we właściwe dla takiej sytuacji oświetlenie. Tylko że nasza straż miejska raczej jest powołana do "pilnowania" fotoradarów lub bezcelowego jeżdżenia po terenie gminy. A o swoje bezpieczeństwo to niech mieszkańcy sami zadbają.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com