:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

W "ekonomie" siedzą i grają

Dzieci i młodzież,

Trwa trzecia edycja e-turnieju „W i poza ekranem” organizowana w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej. Niemal 300 pasjonatów gier video spotkało się w hali sportowej „ekonomika” już wczoraj rano (środa, 8.02), by zmierzyć swoje siły w wirtualnej przestrzeni, ale nie tylko. 

 

Tak jak informowali organizatorzy, w trakcie turnieju każdy uczestnik może znaleźć coś dla siebie: od przeniesienia się do cyfrowej rzeczywistości za pomocą konsol Xbox 360, poprzez integrację w drużynowych rozgrywkach w "Counter-Strike", aż do oddania się nostalgii przy grach komputerowych i konsolowych w strefie retro.

Przypomnijmy. Organizatorami szkolnego turnieju "W i Poza Ekranem" są uczniowie ZS nr 1. Jak co roku sami po zajęciach lekcyjnych przygotowywali wydarzenie, salę, sprzęt i każdą sprawę związaną z turniejem. Organizatorzy zatroszczyli się także o pozyskanie sponsorów oraz zaproszenie wszystkich biorących udział w turnieju gości. Trzeba też było dopiąć harmonogram rozgrywek, co przy tak pokaźnej liczbie uczestników z pewnością nie było łatwe. 

W "ekonomie" siedzą i grają from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

Dodajmy. Podczas trzeciej edycji szkolnego e-turnieju organizatorzy zapewnili wiele niezapomnianych wrażeń przy zmaganiach w "League of Legends", "FIFA17" oraz "Hearthstone: Heroes of Warcraft". Organizatorzy przygotowali też mnóstwo dodatkowych konkursów-niespodzianek. „W i Poza Ekranem” zakończy się w piątek, 10 lutego. Dla najlepszych graczy przewidziano oczywiście atrakcyjne nagrody. 

W "ekonomie" siedzą i grają komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com