:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

W “ekonomiku” grają w gry. Czwarta edycja “W i Poza Ekranem”

We wtorek (27.03) w Zespole Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej przy ulicy Szczecińskiej, rozpoczęła się IV. edycja Turnieju Gier Komputerowych, nazwana "W i Poza Ekranem".

Zawody skierowane do uczniów szkół  średnich (ale nie tylko), odbywają się w “ekonomiku” co roku.
W tegorocznej edycji, uczestnicy grają w takie tytuły, jak “Counter-Strike: Global Offensive” (rozgrywka drużynowa), “FIFA 18” i “Hearthstone”. W turnieju “W i Poza Ekranem” udział biorą nie tylko uczniowie szczecineckich szkół, ale nawet z Poznania, Leszna czy Zielonej Góry. Impreza co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dla wszystkich miłośników e-sportu przygotowano przy okazji liczne atrakcje i konkursy oraz rozgrywka związana z tematyką wiodących w imprezie gier. Miejsce miał chociażby dodatkowy turniej dotyczący popularnej gry "Tekken" (wygrał Paweł Jóźwik, przed Krzysztofem Brelikiem, Pawłem Kasakiem i Michałem Mazurem).
W zmaganiach w "Hearthstone", najlepsi byli Paweł Kasak, Marcin Wojtasiak i Mateusz Żelazowski.

Pomysłodawcami i organizatorami imprezy w ZS nr 1, są uczniowie z tej szkoły. W każdym kolejnym roku podnoszą oni standardy. W IV. edycji wystartowało ogółem 167 osób (w tym 16 drużyn). Dla najlepszych graczy przewidziano oczywiście atrakcyjne nagrody.
Zmagania w tegorocznym turnieju, zakończą się w czwartek (28.03).

Patryk Witczuk


w i poza ekranem gry uczniowie szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się