:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

W gimnazjum integracja poprzez zabawę

Jak informuje Krystyna Drapała, w ramach akcji STOP Przemocy - Przemoc Boli, w 2 grudnia gimnazjaliści z Gimnazjum nr 1 razem z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6, zaprezentowali program artystyczny uczniom Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Brzechwy. Przedstawienie przygotowały panie: Alicja Berć i Joanna Szczepańska. 

Spektakl profilaktyczny zaprezentowali wspólnie uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej. Niósł on przesłanie wzajemnego szacunku, tolerancji. W bajkowej scenerii ukazano treści dotyczące propagowania zachowań antyprzemocowych. Przed publicznością wystąpił również kabaret "Deska", pod kierunkiem p. Anny Gościńskiej. Duże zainteresowanie widzów wzbudził występ wokalny naszej uczennicy Zofii Dyl oraz "połączone siły" w tańcu nowoczesnym (brake dance), w wykonaniu Aurelii Bartoszewskiej z G - 1 oraz Jakuba Furyka z SP -1.

Występy uczniów spotkały się z zainteresowaniem i aplauzem uczniów ośrodka szkolno - wychowawczego. Otrzymaliśmy również świąteczne upominki - własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe.

info/foto: Gimnazjum nr 1

W gimnazjum integracja poprzez zabawę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com