:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

W Klubie na Obcasach - o kwiatach

Kiedy: 2018-03-20 , godzina: 18:00 | Gdzie: CK Zamek

W Klubie na Obcasach - o kwiatach

KLUB NA OBCASACH zaprasza na spotkanie  pt. "KWIATY, NIE TYLKO OD ŚWIĘTA.....", które poprowadzi Łukasz Wierzbiński międzynarodowy mistrz Polski we  florystyce  2016 r. Spotkanie odbędzie się 20 marca 2018 r. ogodz.18:00, w Centrum Konferencyjnym Zamek. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.


Łukasz Wierzbiński – mgr inż. ogrodnictwa w specjalizacji rośliny ozdobne i kształtowanie terenów zieleni. Od najmłodszych lat miłośnik roślin – nie tylko ozdobnych. Absolwent Podyplomowych Studiów Florystyka na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. W październiku 2015 roku został laureatem pierwszego miejsca w II Krajowych Florystycznych Mistrzostwach Regionu Wielkopolsko – Zachodniopomorskiego. Kilka miesięcy później w IX Międzynarodowych Mistrzostwach Florystycznych uzyskał tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w kategorii seniorów. Pasja i miłość do świata roślin była ogromną dawką energii, która doprowadziła do otwarcia kwiaciarni  ZIELNA – miejsca w którym czas biegnie inną drogą. 

 

info/foto: SAPiK

klub na obcasach kwiaty spotkanie sapik łukasz wierzbiński - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się