:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

W końcu remont ulicy Koszalińskiej

Aktualności, końcu remont ulicy Koszalińskiej - zdjęcie, fotografia

Jedną z ulic, która zdecydowanie spędza sen z powiek szczecineckim kierowcom, jest ul. Koszalińska. Wielokrotnie łatane dziury, wyrwy, czy znajdujące się na jezdni koleiny dają się ona we znaki niemal wszystkim zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla, którzy nieraz muszą się natrudzić, aby nie uszkodzić swojego pojazdu. Są to przeszkody, na jakie zwracają uwagę również inni użytkownicy tej drogi. Zauważają, że przez znajdujące się tam dziury często bezpieczna jazda samochodem w tym miejscu jest nie lada wyczynem.

Póki co, doraźne remonty przynosiły wytchnienie tylko na krótką chwilę. Teraz ma się to zmienić. W przyszłym roku ul. Koszalińską czeka gruntowny remont, a to na pewno ucieszy wielu kierowców. Zarządcą drogi jest samorząd powiatowy. Jak się dowiedzieliśmy w projekcie nowego budżetu tylko na modernizację ul. Koszalińskiej zostało zarezerwowane pół miliona zł. Remontowi ma zostać poddany odcinek od ul. Wiatracznej do ul. Narutowicza. Przy okazji na wspomnianym odcinku mają pojawić się nowe miejsca parkingowe i zatoczki, gdzie bez problemu będzie można zaparkować swoje auta. Inwestycja ma być rozpoczęta i sfinalizowana w przyszłym roku.

W końcu remont ulicy Koszalińskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com