:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

W kwietniu odbędzie się szkolenie z Adamem Kierzkowskim. Trwają zapisy

Kiedy: 2018-04-07 , godzina: 10:00 | Gdzie: SP nr 7, ul. Krakowska

W kwietniu odbędzie się szkolenie z Adamem Kierzkowskim. Trwają zapisy

Już w sobotę, 7 kwietnia, w Szczecinku odbędzie się specjalne szkolenie z przygotowania ogólnorozwojowego na bazie gimnastyki sportowej do biegów z przeszkodami. Do naszego miasta ponownie przyjedzie Adam Kierzkowski, brązowy medalista Mistrzostw Europy z Birmingham.

Adam Kierzkowski to 32-letni gimnastyk specjalizujący się w ćwiczeniach na poręczach. Ma na koncie brąz ME z Birmingham (2010), a także cztery złota Pucharu Świata, cztery srebra i 6 brązów. W kolekcji ma również wiele medali z mistrzostw Polski. W kadrze narodowej w gimnastyce sportowej jest od 1997 roku. Adam Kierzkowski jest również autorem ewolucji, dzięki której wpisał się na kartach historii akrobatyki sportowej. W styczniu odwiedził już nasze miasto, gdzie przeprowadził trening zawodników Husaria Race Team.

W czasie kwietniowego szkolenia, uczestnicy nauczą się, jak łatwiej pokonywać przeszkody, bezpiecznie trenować przez lata, budować gibkość niezbędną do pokonywania przeszkód terenowych. Odbędzie się także przygotowanie skocznościowe, szkolenie z siły funkcjonalnej i budowania zdolności. Już wiadomo, że chętnych do wzięcia udziału nie brakuje. Opłata za uczestnictwo wynosi 250 zł (do 15.03) i 300 zł (w przypadku wpłaty po 15.03). Więcej informacji w wydarzeniu.

Wszystko to odbędzie się 7.04 w godzinach 10:00 - 16:00 w sali gimnastycznej SP nr 7 przy ulicy Krakowskiej.

Patryk Witczuk

husaria race team szczecinek trening - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się