:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

W Specjalnym Ośrodku - integracja

Dzieci i młodzież, Specjalnym Ośrodku integracja - zdjęcie, fotografia

W sobotę, 1 kwietnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Brzechwy w Szczecinku odbyło się Wiosenne Spotkanie Integracyjne połączone z obchodami światowego Dnia Świadomości Autyzmu - informują organizatorzy. W spotkaniu wzięło udział liczne grono gości wśród nich rodzice  z dziećmi.  Część szkoleniowo-warsztatowa poświęcona była zachowaniom agresywnym wśród dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie, przyczynom ich powstawania oraz metodom przeciwdziałania.

Rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w zajęciach terapeutycznych prowadzonych metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz w zajęciach sensoplastyki. W ramach spotkania uczestnicy mieli również okazję obejrzeć Ośrodek oraz specjalistyczne wyposażenie gabinetów terapeutycznych i  pracowni komputerowych. Odbyły się także konsultacje ze specjalistami pracującymi w Ośrodku w zakresie różnych terapii – biofeedback, tomatis, artterapia, muzykoterapia, socjoterapia, stymulacja polisensoryczna, kynoterapia, integracja sensoryczna, neurosensoryczna  terapia taktykalna, terapia ręki  i inne.

info/foto: organizatorzy

W Specjalnym Ośrodku - integracja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com