:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

W sprawie alimentów - na Koszalińską

Aktualności, sprawie alimentów Koszalińską - zdjęcie, fotografia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, obsługujący blisko 3,5 tys. rodzin i indywidualnych interesantów, powoli przestaje się mieścić w budynku przy ul. Wiejskiej. Aby praca ponad 70 osób mogła przebiegać znacznie bardziej sprawnie, a interesanci byli obsługiwani w komfortowych warunkach, miasto zadecydowało o przeniesieniu części ośrodka do nowego obiektu. W tym celu pod koniec 2015 roku ratusz zdecydował o zakupie budynku spółki GEOSYSTEM przy ul. Koszalińskiej 89. W ubiegłym roku obiekt ten przebudowano i odpowiednio dostosowano. Teraz czas na przeprowadzkę.

Jak się dowiedzieliśmy, prace związane z przeniesieniem części MOPS do nowego oddziału będą trwały od 20 do 28 lutego. Nowa siedziba przy ul. Koszalińskiej zacznie przyjmować interesantów już od 1 marca.

W nowym obiekcie MOPS będzie się mieścić Dział Świadczeń Rodzinnych oraz Dział Dodatków Mieszkaniowych i Funduszu Alimentacyjnego. Z kolei przy ul. Wiejskiej nadal realizowane będą świadczenia i usługi z zakresu pomocy społecznej, w tym pomoc bezdomnym, wsparcie asystentów rodziny, w tym wynikające z ustawy „Za życiem”, Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, wsparcie organizacji pozarządowych, wolontariat. Noclegownia dla bezdomnych mężczyzn także nie zmienia swej lokalizacji.

 

Więcej informacji - na stronie MOPS Szczecinek

W sprawie alimentów - na Koszalińską komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com