:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

W Szczecinku będą ocieplane budynki z dofinansowania RPO. W sobotę podpisanie umowy

Kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W sobotę podpisanie umowy

Kompleksowa, głęboka modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Szczecinku.

Projekt modernizacji, warty 2,4 mln zł, obejmie termomodernizację siedmiu budynków mieszkalnych należących do Miasta Szczecinek. Inwestycja zakłada ocieplenie ścian zewnętrznych, dachów nad mieszkaniami, stropów, modernizację instalacji centralnego ogrzewania, montaż nowej instalacji grzewczej, wymianę stolarki drzwiowej i okiennej, wymianę oświetlenia wewnętrznego na energooszczędne oraz montaż paneli fotowoltaicznych na dachach budynków o mocy nie większej niż 40 kW.

Wysokość dofinansowania projektu kompleksowej modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków wielorodzinnych z RPO WZ 2014-2020, wyniesie ponad 1,7 mln zł.

Cała inwestycja przyczyni się do poprawy komfortu użytkowania obiektów oraz zmniejszy ich energochłonność. Projekt przyczyni się do ograniczenia emisji CO2 do atmosfery oraz do poprawy stanu powietrza w mieście.

Projekt „Kompleksowa, głęboka modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych w mieście Szczecinek" jest realizowany w ramach Działanie 2.7 Modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkaniowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Do kiedy potrwają prace modernizacyjne? Zakończyć powinny się w 2019 roku.

14 października w Szczecineckim Urzędzie Miasta, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz podpisze umowę na wspomnianą modernizację, a także na pętlę autobusową, kanalizację i oświetlenie w Barwicach.

opr. Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


modernizacja energetyczna budynki wielorodzinne szczecinek umowa - komentarze opinie

  • gość 2017-10-12 11:38:50

    ... a ile ten łysy wyburzy kamieniczek na starówce, w centrum miasteczka. Gosciu z pustą główką, Panie Jerzy Gasiul naucz go Pan urbanizacji, architektury, ...

Dodajesz jako: Zaloguj się