:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

W Szczecinku będą zarażać muzyką. "Przystanek Muzyczna" z korowodem i dobrą zabawą

Kiedy: 2018-05-15 , godzina: 15:30 | Gdzie: Szkoła Muzyczna

W Szczecinku będą zarażać muzyką.

Jak zarazić muzyczną pasją i przy okazji pokazać, że społeczność Szkoły Muzycznej potrafi się dobrze bawić? O tym, jaka atmosfera towarzyszy na co dzień uczniom i nauczycielom szczecineckiej „muzycznej”, będzie się można przekonać podczas wyjątkowego pikniku o nazwie „Przystanek Muzyczna”. Wydarzenie odbędzie się już 15 maja (wtorek). Mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy Szczecinka. 

„Byliście już w tym roku na majowym spacerze? Nie na takim zwykłym, weekendowym wypadzie na łono natury, ale wieczornym, ciepłym spacerze po staromiejskim deptaku, między skąpanymi w wiosennym słońcu kamienicami, wśród dźwięków muzyki, ulicznej, żywej, prawdziwej...” – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

„Zastanawiacie się, gdzie zapraszamy was na taki spacer? Nie, nie będzie to krakowski rynek, nie odwiedzicie też Poznania ani Wrocławia... My chcemy zarażać Was muzyką w jednym z najbardziej klimatycznych miast północnej Polski. Zapraszamy Was do Szczecinka”.

Jakie atrakcje przygotowano? Impreza rozpocznie się o godzinie 15.30 od radosnego, kolorowego przemarszu. Muzyczny korowód przejdzie ulicami w centrum Szczecinka. Następnie, około godziny 16.00 wszyscy spotkają się na terenie zielonym przy szczecineckiej szkole muzycznej. Przez całe popołudnie odbywać się tam będą prezentacje solistów i zespołów Szkoły Muzycznej. Na uczestników czekają różne quizy, gry i zabawy. Organizatorzy już teraz wszystkich serdecznie zapraszają.szczecinek szkoła muzyczna korowód piknik zabawa - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się