:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

W Szczecinku można "odkliknąć" swoje dziecko

Komputer, telefon, media społecznościowe, gry, wideoblogi… Coraz częściej okazuje się, że wirtualna rzeczywistość to miejsce, z którego trudno się wyrwać. Problem ten nie dotyczy tylko dorosłych, ale także najmłodszych Jak chociaż na chwilę „odłączyć” siebie i swoje dzieci od mniejszych lub większych monitorów? Monika Kolosz-Perz ma ciekawą propozycję. W jej nowo otwartej pracowni ruszyły właśnie zajęcia „Odkliknij swoje dziecko”. Co ważne, „odkliknąć” w niecodziennej, artystycznej przestrzeni mogą się także dorośli. 


    Zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby po swojemu odkrywać świat sztuku, Monika Kolorz-Perz prowadziła już w swojej nowej pracowni w czasie wakacji. Już wtedy zapowiedziała, że kiedy lato się zakończy, będą one kontynuowane. – To taka „świetlica sztuki” – powiedziała nam wcześniej Monika Kolosz-Perz. – To przestrzeń otwarta na wszystkich. Chciałabym, by w ciągu całego roku szkolnego odbywały się tu warsztaty dla dorosłych, dla młodzieży, z różnego rodzaju dziedzin sztuki, które tylko przyjdą nam do głowy. Będą to warsztaty rozwoju kreatywnego. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam.
    Warsztaty prowadzone w ramach cyklu adresowanego do najmłodszych, „Odkliknij swoje dziecko” odbywają się codziennie, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16.00 do 18.00. Z kolei dorośli mogą uczestniczyć w warsztatach od godziny 18.00 do 20.00. Miejsce – Pracownia Monali-Art przy ul. Mickiewicza 1 (zaplecze banku). Obowiązują telefoniczne zapisy: 692514108.
    Przypomnijmy. Monika Kolosz-Perz maluje, tworzy biżuterię, projektuje, aranżuje wnętrza... Otwarcie jej galerii i pracowni miało miejsce w czerwcu tego roku. Pisaliśmy o tym tutaj: https://szczecinek.com/artykul/monika-kolosz-perz-i/258498 .
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


dziecko komputer smartfon pracownia plastyczna kolosz perz zajęcia - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się