:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

W Szczecinku odbędzie się "Bal wszystkich Świętych"

Kiedy: 2017-10-28 , godzina: 15:00 | Gdzie: Hotel Viki

To może być świetna alternatywa dla coraz bardziej popularnego w Polsce – Halloween. W „Balu wszystkich świętych”, bo o tej imprezie mowa, z roku na rok uczestniczy w Szczecinku coraz więcej osób.

Impreza dedykowana najmłodszym, bez upiornych strojów wiedźm, diabłów czy zombie, pokazuje, że przed 1 listopada można się radośnie bawić zgodnie z tradycją zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych.

Na pomysł zorganizowania w Szczecinku „Balu wszystkich świętych” wpadło małżeństwo: Agnieszka i Jarosław Biernaccy, działający we Wspólnocie Domowego Kościoła przy parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Małżeństwu bardzo szybko udało się nakłonić do współpracy wiele przychylnych osób, którym bliska jest idea zaszczepiania wśród dzieci chrześcijańskich wartości, wzorców i polskiej tradycji.

Tegoroczny „Bal wszystkich świętych” w Szczecinku odbędzie się w najbliższą sobotę, 28 października o godz. 15.00 w hotelu Viki. Organizatorzy zachęcają dzieci wraz z opiekunami, by przebrali się za postać znanego świętego bądź aniołka. W programie mnóstwo dobrej muzyki, piosenki, taniec, konkursy oraz smaczny poczęstunek. Zabawa potrwa do godziny 18.00. Wydarzenie wpisuje się w trwające nad Trzesieckiem Dni Kultury Chrześcijańskiej. 
 


bal wszystkich świętych halloween szczecinek - komentarze opinie

  • gość 2017-10-24 11:19:39

    Dzień Wszystkich Świętych to ŚWIĘTO Aniołów, Świętych uznanych przez Jezusa Chrystusa i tych którzy zostali uznani przez Święte Oficjum w kościele katolickim za świętych ------Bal w ludzkim myśleniu kojarzy si ę z tańcami, alkoholem, z przebraniem--nigdy w Polskiej tradycji nie było terminu balu wszystkich świętych, terminu tego używał żydowski zespół Budka Suflera tworzący muzykę rockową czyli satanistyczną w piosence ,,Bal wszystkich wszystkich świętych ---to nie jest dobry pomysł należy uświadamiać że Hallowin jest satanizmem a nie robić tkzw. bale wszystkich świętych

  • gość 2017-10-24 20:31:36

    A co na to Budka Suflera? Chyba "oleją" temat. No bo z kim tu się spierać. A ten "gość 2017-10-24 11:19:39" niech albo się idzie leczyć albo niech idzie na Nowogrodzką po wypłatę za wierszówkę. Na piwo wystarczy, bo oni kiepsko płacą.

Dodajesz jako: Zaloguj się