:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

W Szczecinku odbył się Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej i Fitness

W sobotę (19.05) w hali sportowej przy ulicy Jasnej w Szczecinku, odbył się Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej i Fitness.

Od godzin porannych mogliśmy oglądać młode zawodniczki z takich miast, jak Starogard Gdański, Leszno, Kołobrzeg, Inowrocław i oczywiście Szczecinek.
Łącznie zaprezentowało się przed komisją sędziowską (Wioletta Szydlak, Magdalena Chudzińska-Nowak, Katarzyna Andrzejewska, Agnieszka Libiszewska, Albin Grablewski, Marta Kuchna, Marek Balon, Maciej Górka i Krzysztof Hubert) 108 zawodników, a same zawody były oczywiście podzielone na poszczególne kategorie.

Świetnie spisały się reprezentantki AKS Darzbór Szczecinek. I tak, w dwójkach dziewcząt klas III (gr. mistrzowska) wygrały Liwia Stańczykowska i Maya Bartoszek. W kategorii trójek kobiet “Youth” wygrały Karolina Pietrzyk, Katarzyna Reimus i Maya Bartoszek. Dwójki kobiet w kategorii wiekowej Youth to triumf Liwii Stańczykowskiej i Joanny Lebody ze Szczecinka, w dwójkach dziewcząt klasa III junior pierwsza trójka to reprezentantki AKS Darzbór - Katarzyna Reimus, Lena Kręzlewska; Małgorzata Ługowska, Martyna Kulikowska; Martyna Łukaszczuk, Magdalena Hrycenko. W trójkach dziewcząt kl. III - debiut, Oliwia Niedźwiedź, Lena Baranowska i Lena Usik, zajęły drugą pozycję. Fitness rocznika 2007 wygrała Maya Bartoszek, rocznika 2006 - Liwia Stańczykowska, rocznika 2004-05 - Katarzyna Reimus, rocznika 2001-03 - Karolina Pietrzyk. W trójkach dziewcząt kl. III - junior debiut, na trzeciej pozycji znalazły się Maja Jurewicz, Liliana Kalembka i Oliwia Śmieszek.

Organizatorem sobotnich zawodów był Akrobatyczny Klub Sportowy Darzbór Szczecinek (trenerką jest Wioletta Szydlak), we współpracy z OSiR, Starostwem Powiatowym i SAPiK-iem.

Patryk Witczuk

szczecinek międzywojewódzki turniej w akrobatyce sportowej i fitness - komentarze opinie

  • Ala - niezalogowany 2018-06-19 17:01:50

    W momencie 3:27 ktoś może podać nazwę piosenki?

Dodajesz jako: Zaloguj się