:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  22°C bezchmurnie

W Szczecinku odbył się drugi Charytatywny Maraton Zumba Fitness

W sobotnie (11.08) popołudnie, na terenach OSiR w Szczecinku odbywała się druga edycja Charytatywnego Maratonu Zumba Fitness. Ponownie impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, a niespodzianek i innych atrakcji nie brakowało.

Początkowo Maraton miał się odbyć na świeżym powietrzu w okolicach Stadionu Miejskiego, jednak niekorzystna aura pogodowa spowodowała, że impreza została przeniesiona na pobliskie korty tenisowe.
Tego dnia w Szczecinku wystąpiło mnóstwo instruktorów zumby z terenów całego kraju - między innymi Barbara Kalenik, Barbara Krosman (organizator), Ilona Janitz, Joanna Gałka-Walczykiewicz, Joanna Koczwara, Tomasz Matz czy Paweł Jabłoński. Gościem specjalnym była Izabela Kin-Janda - niezwykle energiczna, charyzmatyczna i ceniona w całej Polsce instruktorka zumby, która jeździ po całym kraju, by szkolić wszystkie zainteresowane treningiem osoby.

Dobrej zabawy przy muzyce nie brakowało. Odbyło się też losowanie nagród i loteria fantowa. 
Wieczorem uczestnicy mieli możliwość wspólnej zabawy na After Party na “Ślusarni”.
Całkowity dochód z Maratonu Zumba Fitness ("cegiełki" i losy) zostanie przeznaczony trójce dzieci: Jasiowi, Mateuszowi i Karolince, które mocno potrzebują pomocy finansowej w walce z chorobami.

Patryk Witczuk


charytatywny maraton zumba fitness szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się