:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

W Szczecinku pobiegli w nocy dla Niepodległej

  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5

Jaki sposób jest najlepszy do tego, by uczcić Święto Niepodległości? Radość, z tego, że mamy Niepodległą, można okazać na wiele sposobów. Świętować można także na sportowo. Pokazali to już po raz czwarty pasjonaci biegów i nordic walking, którzy 10 listopada pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczecinku rozpoczęli niepodległościowe, Nocne Spotkanie Biegowe. 

Dla organizatorów wydarzenia: członków Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego i Parkrun Szczecinek – taki pomysł na świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości to coś zupełnie naturalnego. – To sposób dla nas najbardziej oczywisty – przekonywali organizatorzy, którzy już kilka dni wcześniej zachęcali wszystkich szczecinecczan do wspólnego biegania i chodzenia w pięknym, nocnym krajobrazie parku miejskiego.
IV Nocne Spotkanie Biegowe, tak samo jak poprzednie, rozpoczęło się od złożenia zniczy przez szkolną młodzież przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego. Następnie po krótkiej rozgrzewce, uczestnicy wydarzenia wyruszyli w trasę. Ta liczyła około 4 km i biegła wzdłuż parkowych alejek. Nocne biegi i spacery nordic walking zakończyło spotkanie w szczecineckim zamku, gdzie uczestnicy imprezy otrzymali ciepły poczęstunek. 

szczecinek nocne spotkanie biegowe Święto niepodległości - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się