:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

W Szczecinku z okazji Dnia Kobiet rozbrzmiała muzyka

W piątkowe (9.03) popołudnie, w kinie Wolność miejsce miał koncert z okazji Dnia Kobiet. Pomysłodawcą był starosta Krzysztof Lis, a przed publicznością zaprezentowali swoje wysokie umiejętności uczniowie ze szczecineckiej Szkoły Muzycznej im. Oskara Kolberga.

- Zawsze my, mężczyźni, poszukujemy jakiś wyjątkowych rozwiązań, aby w sposób szczególny podziękować Wam za to, że jesteście przy nas, że nam towarzyszycie w różnych czasach i okolicznościach. W tym wyjątkowym dniu, chciałbym paniom życzyć, abyście znajdowały czas dla siebie, abyście potrafiły cieszyć się z rzeczy małych, które panie otaczają - powiedział starosta, otwierając koncert.

Przed wszystkimi zgromadzonymi w kinowej sali paniami z różnych organizacji i  stowarzyszeń z terenu całego powiatu, zaprezentowali się Stanisław Giłka (wiolonczela), Olena Ostrolutska (fortepian), Julia Łosek (skrzypce), Zuzanna Gawdzik (wiolonczela), Izabela Pożoga (fortepian), Eryk Nadarzyński (trąbka), Wojciech Niezgódka (trąbka), Tobiasz Warejko (trąbka), a także zespół Young Big Band Szczecinek. Przygotowaniami do występu młodych artystów, zajęli się Kamila Wiśniewska-Czaja, Andrzej Prokopowicz i Marcin Jaczewski.

Tego piątkowego dnia, można było usłyszeć “Requiebros” Gaspara Cassado, “Hymn do miłości” Edith Piaf czy "Sketch" Lennie Niehaus. Nie zabrakło także… sygnałów myśliwskich na rogach myśliwskich.

Koncert w kinie prowadził Piotr Rozmus.

Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


kino wolność szczecinek koncert dzień kobiet - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 11:00:27

    panie starosto co roku organizować. I drugi biletów aby dla mieszkancow

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 19:50:11

    Kampania wyborcza Lisa trwa.

Dodajesz jako: Zaloguj się