:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

W Szczecinku zagrają dla Dominika. Koncert już 26 kwietnia

Kiedy: 2018-04-26 , godzina: 18:00 | Gdzie: Aula I LO w Szczecinku

W Szczecinku zagrają dla Dominika. Koncert już 26 kwietnia

W czwartek, 26 kwietnia, o godzinie 18:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinku, odbędzie się specjalny koncert charytatywny dla chorego na nowotwór 20-letniego Dominika Beniamina Bukowskiego.

Młody wokalista, Kamil Kowalski wystąpi wspólnie z Mateuszem Hrynkiewiczem (piano). Gościnnie wystąpią także Daria Adamczewska i Patrycja Kowalska.
Kamil Kowalski to były mieszkaniec naszego miasta, brał udział w wielu festiwalach piosenki, zdobywał liczne statuetki, nagrody i wyróżnienia - zajął między innymi pierwsze miejsce w ogólnopolskim Hoffer Superhit Festival w Działdowie, a w 2016 roku został nagrodzony tytułem Talent Roku 2016 województwa zachodniopomorskiego. Cały czas występuje na koncertach, w Krakowie ma własne studio muzyczne, w którym prowadzi Studio Piosenki Kids ART - jego uczniowie mogą się pochwalić wieloma zdobytymi nagrodami Grand Prix i podium na Ogólnopolskich Festiwalach, podobne zajęcia Kamil Kowalski prowadzi raz w tygodniu również w Warszawie. Do tego organizuje też warsztaty Just Cover It, pracując z Marią Sadowską, Kayah czy Kasią Wilk.

Bilety na ten szczególny i wyjątkowy koncert, będą kosztowały dokładnie 20 złotych, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Dominika Bukowskiego.
Przypomnijmy. W połowie grudnia u 20-letniego absolwenta I LO zdiagnozowano złośliwy nowotwór wątrobowo-komórkowy. Guz jest tak duży, że nie da się go wyciąć (17 cm), do tego doszły przerzuty na węzły chłonne. - Liczne konsultacje z chirurgami i onkologami w najlepszych ośrodkach w Polsce doprowadziły do jednego wniosku - nie ma skutecznego leczenia na ten rodzaj nowotworu. Szukam więc innych możliwości leczenia a jeśli się nie uda, chcę powalczyć o każdy dzień życia - pisze na stronie Zrzutka.pl Dominik. 20-latkowi cały czas można pomagać poprzez zbiórkę na portalu Zrzutka - link znajduje się tutaj.

Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


kamil kowalski koncert charytatywny szczecinek - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-04 16:28:13

    Kamil nigdy nie byl mieszkańcem Szczecinka tylko mieszkal w oddalonym o 20km od Szczecinka Kusowie.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-06 12:23:22

    To faktycznie ma znaczenie

Dodajesz jako: Zaloguj się