:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

W tenisa grały skrzaty z całego województwa

W tenisa grały skrzaty z całego województwa

Od 10 do 11.02 na kortach Centrum Aqua Tur w Szczecinku odbyły się halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Skrzatów - informuje Józef Szpakowski ze Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego.

- W turnieju wzięli udział zawodnicy z Barlinka, Koszalina, Stargard, Szczecin oraz Szczecinka. W zawodach dominowali tenisiści rozstawieni ze znaczącym dorobkiem punktowym. W grze pojedynczej w meczu finałowym Hugo Grzywacz SAT Szczecin pokonał 6:0, 6:4 Tomasza Garbacz SAT Szczecin. Trzecie miejsce zajęli Maciej Słowik Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe i Kacper Knitter SAT Szczecin. W grze podwójnej w meczu finałowym para Kacper Knitter, Maciej Słowik pokonała 4:6, 6:4 10:3, Hugo Grzywacza i Tomasza Garbacza. Trzecie miejsce zajęli Patryk Lechowski, Nikodem Wolny SzTT Szczecinek i Mateusz Figiel i Marcin Czernicki SzTT Szczecinek.
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


tenis skrzatów zachodniopomorskie mistrzostwa szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się