:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

"Wałęsa. Człowiek z nadziei". Podwójne zaproszenie do kina do wygrania

kino,

Od 4 października, w kinie Wolność film o Lechu Wałęsie. Pierwyszy seans o godzinie 15:30.

W filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei” reżyser odważnie łączy epokowe wydarzenia z tym, co prywatne, wręcz intymne. Przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. Film można będzie oglądać do 24 października. (sapik)

KONKURS! Do wygrania podwójna wejściówka na dzisiejszy seans w kinie Wolność na godzinę 18.00. Wystarczy punktualnie o godz. 12.00 nadesłać e-mailem ([email protected]) odpowiedź na pytanie: Których dwóch polskich aktorów, oprócz Roberta Więckiewicza, było branych pod uwagę przy obsadzaniu roli Lecha Wałęsy?

Wygrywa pierwsza poprawna, nadesłana w terminie odpowiedź!

aktualizacja: Przy obsadzaniu roli Lecha Wałęsy najpoważniej byli brani pod uwagę Borys Szyc i Robert Chyra. To jest poprawna odpowiedź w naszym konkursie, a podwójne zaproszenie na dzisiejszy seans na godz. 18.00 w kinie Wolność wygrała pani Alicja. Gratulacje! Fundatorem nagrody jest SAPiK.


"Wałęsa. Człowiek z nadziei". Podwójne zaproszenie do kina do wygrania komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com