:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Weekend w szczecineckim Tenisie

tenis ziemny, Weekend szczecineckim Tenisie - zdjęcie, fotografia

Jak informuje Szczecineckie Towarzystwo tenisowe, w dniu 07.01.2017r na kortach w centrum tenisowym Aqua-Tur w Szczecinku odbył się Turniej par mieszanych. Zawody zorganizowali Adam Szmurło i Kamil Wollny Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe. Zwycięzcą turnieju została para Barbara Dworzańska Szczecinek, Dariusz Gałetyka – Kołobrzeg pokonując w meczu finałowym 3:6, 7:5, 10:4 Alicję Szmurło i Kamila Wollny Szczecinek. W meczu o trzecie miejsce Martyna Wisłocka i Marek Bogdanowicz Szczecinek pokonali 7:6, 7:5 Sylwię i Grzegorza Mularczyków z Koszalina. Pomysłodawcy przedsięwzięcia zapowiadają zorganizowanie trzech podobnych turniejów w roku 2017. Najbliższe odbędzie się na przełomie marca i kwietnia.

Kolejni seniorzy Szczecineckiego Towarzystwa tenisowego rywalizowali w minioną sobotę w Silnowie w deblowym turnieju. Para Jakub Rogólski i Bartosz Siewierski zajęła trzecie miejsce uznając wyższość kolegów z Koszalina. Pierwsze miejsce zajęli Mariusz Olk i Stanisław Wojnarowski, drugie miejsce Olaf Pysz i Michał Mazur.

W miniony weekend „ Przyszłość” Szczecineckiego Tenisa grała w Szczecinie i Sopocie.

Gabryś Łosiewicz ulegając w finale 3:6, 4:6 Igorowi Garbackiemu ( 31PZT ), SkT Szczecin zajął drugie miejsce w grze pojedynczej wojewódzkim turnieju klasyfikacyjnym na kortach przy ulicy Wojska Polskiego w Szczecinie.

Kolejny Sukces zanotowała Ada Chyl, tym razem w parze z Weroniką Janiszek SKT Sopot zajmując pierwsze miejsce Wojewódzkim Turnieju Tenisowym w Sopocie w grze podwójnej. W meczu finałowym pokonały 6:2, 4:6, 10:5 Katarzynę Frontczak BAT Bydgoszcz i Marię Głowacką TS Sołą Sport Turuń.


Weekend w szczecineckim Tenisie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com