:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -4°C bezchmurnie

Wiadukt na Bugno do rozbiórki w ciągu kilkunastu dni

Wiadukt na Bugno do rozbiórki w ciągu kilkunastu dni

Wiadukt, znajdujący się w ciągu ul. Koszalińskiej i Bugno, przebiegający nad torami kolejowymi przy Urzędzie Pracy, już niedługo zostanie zamknięty dla ruchu i rozebrany. Ma to, oczywiście, związek z budową nowej obwodnicy Szczecinka.


- Wiadukt zostanie zamknięty w ciągu najbliższego miesiąca - potwierdza nam informację wiceburmistrz Daniel Rak. - Dojazd na drugą stronę będzie możliwy “starą” szosą koszalińską, czyli trzeba będzie przejechać przez krajową “jedenastkę” i zaraz za wiaduktem skręcić w prawo. Przejście dla pieszych znajdować się będzie za Powiatowym Urzędem Pracy.

Nowy, znacznie dłuższy wiadukt, ma być gotowy pod koniec 2018 roku. Będzie miał 91 metrów długości. Wizualizację tego węzła nowej obwodnicy Szczecinka znajdziecie Państwo w czwartkowym (13.07) wydaniu tygodnika Temat.
 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


wiadukt bugno obwodnica szczecinka rozbiórka - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-07-12 18:55:40

    Szkoda ze na nowej obwodnicy trzeba będzie jeździć pod wiaduktem w takim razie jakieś duże nienormatywne ladunki duze gabaryty trzeba będzie przeciskać przez miasto.

  • gość 2017-07-12 20:28:37

    skoro teraz jest zapas na trakcję, to spokojnie po nowemu zmieści się każdy gabaryt

  • gość 2017-07-13 08:47:39

    A jak będzie jeździć "siódemka" i inne?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com