:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Wieczór poetycki Patrycji Klary i Marka Stachowiaka - "Kto kocha kobiety"

Wieczór poetycki Patrycji Klary i Marka Stachowiaka -

To wydarzenie z pewnością powinno zainteresować miłośników poezji.

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku i Klub Poetycki OPAL zapraszają na warsztaty poetyckie i wieczór autorski poetów Beaty Patrycji Klary i Marka Stachowiaka, zatytułowany "Kto kocha kobiety". 

Beta Patrycja Klary - urodzona w 1976 r. Uprawia poezję i prozę. Filolog polski, felietonista, recenzent, animatorka kultury. Wydała siedem książek poetyckich i trzy tomy rozmów z piórami. Nominowana do Nagrody Miasta Stołecznego Warszawy w kategorii poezja za książkę De-klaracje 2014. Zdobyła Laury w wielu Ogólnopolskich Konkursach Poetyckich (w 2010 r w OKP im. Mieczysława Czychowskiego „Malowanie słowem”w Szczecinku). Inicjatorka m.in. Rocznicowych czytań (akcja nie tylko ogólnopolska - Niemcy, Belgia, w której odnalazł się jako jedno z pierwszych miast Szczecinek). Dwukrotna laureatka Wawrzynu Lubuskiego. Stypendystka Ministerstwa Kulturty i Dziedzictwa Narodowego. Wielbicielka spacerów z aparatem fotograficznym. 

Marek Stachowiak - niebanalny poeta, wielokrotny laureat Turniejów Jednego Wiersza. Prowadzi Slamy Poetyckie w ramch Festiwalu Poetyckiego „Furmanka w drodze” (Gorzów Wlkp.) Wspiera i inicjuje wiele projektów poetyckich. W przygotowaniu ksiązkowy debiut poetycki „ Tata jest od tego”.     
Wieczór autorski Beaty Patrycji Klary i Marka Stachowiaka „Kto kocha kobiety” odbędzie się w niedzielę, 18 lutego o godz. 16.00 w Piano Barze CK Zamek. Wstęp wolny. Oprawa muzyczna: Radosław Sokołowski i Waldemar Tomaszewski. Moderator: Krystyna Mazur.

Wydarzenie zostanie poprzedzone możliwością udziału w warsztatach poetyckich. Warsztaty odbędą się w sobotę 17, lutego o godz. 15.00 w CK Zamek. Wstęp oczywiście wolny. Organizatorzy zapraszają.


szczecinek sapik patrycja klary marek stachowiak poezja wieczór autorski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się