:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Wielim dziękuje za udane derby

piłka nożna, Wielim dziękuje udane derby - zdjęcie, fotografia

Komunikat zarządu Klubu Sportowego Wielim Szczecinek po meczu z Darzborem Szczecinek - 05.10.2013 r.

Zarząd KS Wielim Szczecinek dziękuje wszystkim kibicom, obecnym na trybunach w trakcie meczu z Darzborem Szczecinek, za stworzenie wspaniałej atmosfery oraz fantastyczny
i kulturalny doping. Dzięki Wam derby Szczecinka były prawdziwym piłkarskim świętem. 

Pomimo tego, że mecz miał status podwyższonego ryzyka po raz kolejny okazało się, że na stadionie w Szczecinku można bezpiecznie i w świetnej atmosferze obejrzeć mecz piłkarski. Warto podkreślić, że ani w trakcie meczu, ani po zakończeniu spotkania nie doszło do żadnych incydentów lub sytuacji zagrażających bezpieczeństwu. W związku z tym mamy nadzieję, że kolejne mecze organizowane przez KS Wielim nie będą miały statusu podwyższonego ryzyka. Po pierwsze każdy taki mecz wymaga dużych nakładów finansowych, co oznacza konieczność podniesienia cen biletów. Po drugie status meczu podwyższonego ryzyka stwarza nieprzyjemną atmosferę wokół spotkania i sprawia, że kwestie sportowe, które powinny być najważniejsze schodzą na drugi plan.  

Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Zbieraj nakrętki dla Madzi”. Dzięki zaangażowaniu kibiców oraz zawodników udało się zebrać ponad 20 kg nakrętek. Zostaną one w niedługim czasie przekazane na rzecz małej Madzi.

Gratulujemy również piłkarzom i trenerowi wyniku sportowego. Spotkanie z Darzborem było czwartym zwycięskim meczem z rzędu w IV lidze, co ważne nasi zawodnicy nie stracili
w nich ani jednej bramki.  Liczymy, że jeszcze nie raz w tym sezonie będziemy cieszyć się ze zwycięstwa naszej drużyny.

Na koniec chcemy podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji meczu Wielim Szczecinek – Darzbór Szczecinek, w tym: Panu Eugeniuszowi Szybistemu Dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku, pracownikom tej instytucji, Panu Mirosławowi Nowakowskiemu kierownikowi ds. bezpieczeństwa oraz agencji ochrony „Jantar”
w Szczecinku, członkom KS Wielim Szczecinek oraz wszystkim wolontariuszom. Dzięki zaangażowaniu i pomocy tak wielu osób udało się sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie przeprowadzić to duże wyzwanie organizacyjne.   

w imieniu zarządu Klubu Sportowego Wielim Szczecinek

Maciej Klim 

 

 

Wielim dziękuje za udane derby komentarze opinie

  • tds - niezalogowany 2013-10-10 03:27:09

    Kibice Wielima zignorowali prowokacje policji więc obyło się bez zadym... Panowie w mundurach przy kamerze już tak chętnie nie wyzywają od "pedałów".

  • DarekZ - niezalogowany 2013-10-09 12:51:26

    Przyjemnie, że impreza przeszła w dobrej, sportowej atmosferze, miło czytać takie podziękowanie i oby zadymy przy okazji meczów w Szczecinku przeszły do historii. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców szczecineckich klubów!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com