:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C całkowite zachmurzenie

Wielim walczy o miejskie dotacje

piłka nożna, Wielim walczy miejskie dotacje - zdjęcie, fotografia

Jak dowiedzieliśmy się z konferencji prasowej, którą w poniedziałek 21 października 2013 roku zorganizowali działacze Klubu Sportowego Wielim, sytuacja seniorskich drużyn piłkarskich w naszym mieście jest bez mała tragiczna. Skromna dotacja wysokości 60 tys. rocznie (na 4 kluby) z Urzędu Miejskiego nie starcza na podstawowe potrzeby (sprzęt sportowy, opieka medyczna, sędziowie, wyjazdy) nie wspominając o obozach przygotowawczych czy rozgrywaniu spotkań towarzyskich. Przedstawiciele Wielimia, oprócz informacji o finansowaniu innych klubów powiatu szczecineckiego, czy też w tej samej lidze (IV liga), postanowili wystosować petycję do władz miasta z prośbą o wnikliwsze rozpatrzenie w/w potrzeb klubów piłkarskich. Wielim nie walczy tylko o godziwe warunki dla siebie, ale także dla dwóch pozostałych klubów piłkarskich w Szczecinku. Pod petycją zbierane są także podpisy poparcia wśród sympatyków piłki nożnej i nie tylko. Nowością, na którą warto zwrócić uwagę, jest możliwość podpisania się pod petycją w internecie, a więc niekoniecznie trzeba docierać do miejsc, gdzie taki podpis można złożyć. 

Link: Tu możesz podpisać petycję 

(zp)

foto: fanpage Wielima - Facebook


Wielim walczy o miejskie dotacje komentarze opinie

  • tds - niezalogowany 2013-10-26 12:01:51

    niestety fakt, że podatki są coraz wyższe nie znaczy, że pieniędzy będzie więcej. Vide 530 mln złotych stracił do sierpnia 2013 roku budżet przez zbyt wysokie tempo podwyżek akcyzy na wyroby tytoniowe.

  • Kormoran - niezalogowany 2013-10-25 22:33:36

    Choć wątpię aby podpisy rozmiękczyły dyktaturę PO ale warto pozbierać je w czasie meczu bo tutaj link nie działa.A tak prawdę mówiąc sami wybralismy takich co teraz decydują o podziale naszych/zabieranych w coraz większych obciążeniach podatkowych/pieniedzy.

  • rafal75 - niezalogowany 2013-10-25 21:44:04

    http://www.petycjeonline.com/wiksza_dotacja_dla_klubu_sportowego_wielim_szczecinek

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com