:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Wielkie bieganie już w niedzielę. Ważne informacje

lekkoatletyka, Wielkie bieganie niedzielę Ważne informacje - zdjęcie, fotografia

Niedzielny (23.04.2017r.) memoriał im. Winanda Osińskiego to spore wyzwanie logistyczno-organizacyjne. Święto biegania spowoduje konieczność wyłączenia z ruchu drogowego następujących ulic:

- w godzinach 8:45 – 14:30 ulica Piłsudskiego od skrzyżowania z ulicą Traugutta do Stadionu Miejskiego oraz ulica Mickiewicza od Stadionu Miejskiego do skrzyżowania z ulicą Limanowskiego.

- w godzinach 11:30 – 14:30 ulica Piłsudskiego, 28-go lutego, Wyszyńskiego do skrzyżowania z Powstańców Wielkopolskich, Powstańców Wielkopolskich, Ordona, Parkowa, Kisielewskiego, Jana Pawła II od skrzyżowania z Kisielewskiego do momentu przejścia w ulicę Kościuszki, Kościuszki do skrzyżowania z Jasną, Jasna, 3-go maja, Mickiewicza.

Ponadto w dniu zawodów wyłączony z użytku będzie parking przed Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Mieszkańców zachęcamy, by od niedzielnego poranka nie pozostawiali zaparkowanych aut na drogach, które znajdą się na trasie biegu.

Memoriał przebiegał będzie zgodnie z załączonym harmonogramem. Odbędą się trzy losowania nagród rzeczowych – po biegach młodzieżowych (ok. 12:20), po biegu dzieci z rodzicami (ok. 12:45) i po dekoracji biegu głównego (ok. 14:30).

Uczestnikom biegu dzieci z rodzicami przypominamy, że najistotniejsza nie jest w nim rywalizacja, a dobra zabawa. Ze względów bezpieczeństwa start odbędzie się w kilku turach, w zależności od liczby uczestników.

Start ostry biegu głównego o godzinie 13:00. Kwadrans wcześniej rozpocznie się rozgrzewka przeprowadzona przez instruktorkę zumby.

Uczestników prosimy o stosowanie się do regulaminu, a wszystkich mieszkańców Szczecinka zachęcamy do wspólnego kibicowania!

info: OSiR
Informacje na temat biegu znaleźć można tutaj

 

Wielkie bieganie już w niedzielę. Ważne informacje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com