:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Wielkie cięcie włosów dla chorych na nowotwory - już w sobotę!

Kiedy: 2017-10-21 , godzina: 10:00 | Gdzie: ZS nr 2, ul. 1 maja 22

  • Fotka nr 0 z 1

W sobotę, 21 października, w Zespole Szkół nr 2 im. Ks. Warcisława IV, odbędzie się akcja oddawania włosów dla fundacji Rak'n'Roll.

W godzinach 10:00-15:00 fryzjerzy będą zaplatać i ciąć warkocze. Po obcięciu włosów, każdy darczyńca otrzyma oświadczenie, które po podpisaniu będzie wysłane do fundacji. Osoby niepełnoletnie potrzebują podpisu rodzica lub opiekuna prawnego. W akcji może wziąć udział każdy, kto ma min. 25 cm włosów do ścięcia.

Wcześniej, bo 20 października, o godzinie 18:00, odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Zamek, spotkanie dotyczące leczenia i profilaktyki chorób nowotworowych.  Wykład poprowadzi burmistrz Szczecinka, Jerzy Hardie-Douglas oraz Stowarzyszenie Amazonek.

Organizatorami akcji “Szczecinek daje włos”, jest 47. SDW PANGEA im. Szarych Szeregów w Szczecinku, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Hufiec ZHP Szczecinek im. chor. Zdzisława Pilawy.

Przypomnijmy. Pierwsze w Szczecinku Wielkie Cięcie w geście solidarności i przyjaźni z osobami chorymi na raka zorganizowała tuż przez wakacjami Szkoła Podstawowa nr 4. We wrześniu odbyło się drugie cięcie.

opr. Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


wielkie cięcie fundacja raknroll szczecinek włosy - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się