:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C całkowite zachmurzenie

Wielkie, świąteczne śpiewanie w "muzycznej"

Muzyka, Wielkie świąteczne śpiewanie

Już w piątek, 20.01 w Szczecinku IV Ogólnopolski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych, który z roku na rok przyciąga coraz większą grupę uzdolnionej wokalnie młodzieży oraz dzieci. Jego pomysłodawcą jest, śpiewający także, Kamil Kowalski, mieszkaniec podszczecineckiego Kusowa. 

- Już w ubiegłym roku uczestnicy mówili, że bardzo im się podobało. W tym roku ilość zgłoszeń nas trochę przygniotła - przyznaje Kamil Kowalski. - Wielu osobom musieliśmy odmówić. Wystąpi około 150 osób!

Wielkie śpiewanie i kwalifikacje zaczynają się już rano w auli Szkoły Muzycznej w Szczecinku. Także tam, po wieczornych obradach jury, na wszystkich mieszkańców Szczecinka czeka koncert finałowy. Całość zwieńczą nagrody i wyróżnienia oraz występ Kamila Bijosia, który jest wokalistą jednego z najbardziej znanych i najlepiej sprzedających się chórów w Polsce - Sound’n’Grace. Jest znany także z szóstej edycji programu “Twoja twarz brzmi znajomo”


Wielkie, świąteczne śpiewanie w "muzycznej" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com