:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Wiesław Suchowiejko: Pewnych granic nie wypada przekraczać (posłuchaj)

Wiesław Suchowiejko: Pewnych granic nie wypada przekraczać

Od ponad tygodnia wiadomo już, kto jest kandydatem Porozumienia Samorządowego na fotel burmistrza Szczecinka. Kandydatura Wiesława Suchowiejki wzbudziła ożywione reakcje nie tylko mieszkańców, ale także i urzędującej jeszcze władzy. Samorządowiec, poseł dwóch kadencji, wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Społecznych w Szczecinku, był gościem radia Szczecinek. Rozmawia Maciej Gasiul.

 


W roku 2016 zawiesił Pan swoje członkostwo w Platformie Obywatelskiej, co było pokłosiem programu o Szczecinku, który był wyemitowany w TVN. 

Zawieszenie trwało 3 miesiące i skutkowało opuszczeniem szeregów partii. Nikt z władz partii nie podjął ze mną rozmowy. Tym zawieszeniem dałem sygnał, że jego powodem było to, co się zadziało w Szczecinku. Wszyscy mieszkańcy to widzieli. Było to dla mnie, wbrew opiniom, dość poważnym zaskoczeniem. To nie było tak, że przecież “on o tym wiedział”. Przepraszam, ale “nie wiedział”. Nie twierdzę, że to co obejrzeliśmy w TVN (czytaj tutaj https://szczecinek.com/artykul/operacja-bez-znieczulenia/203967 oraz tutaj https://szczecinek.com/artykul/szczecinek-w-glownym/203964) jest jakimś stuprocentowym objawieniem faktów, ale oczekiwałem jakiejś rozmowy, wyjaśnień… Nikt takiej próby nawet nie podjął.

Jak wyglądała sprawa Pańskiego zostania wiceburmistrzem Szczecinka?

Był taki moment. Po uroczystościach 11 listopada 2015 roku, w których brali udział między innymi świeżo wybrani posłowie i burmistrz, następnego dnia miałem telefon z ratusza. Usłyszałem, że “mamy pewną rzecz do omówienia”. Owszem, wcześniej złożyłem burmistrzowi propozycję, żeby może rozważył coś takiego, bo przecież moje doświadczenie i okres pracy w parlamencie można by było spożytkować w samorządzie. I dogadaliśmy się. Z zastrzeżeniem, żebym tego jeszcze nie ogłaszał, bo burmistrz miał to zrobić sam. Miało to być w poniedziałek. W niedzielę Jerzy zadzwonił do mnie i wszystko się zmieniło. Nie wiem, czego się przestraszył, naprawdę. 

Może tego, że będzie Pan kandydował?

Nie, nie. Uzgodniliśmy wtedy - zaznaczam, że było to przed programem w TVN - że nie będę przeszkadzał w kandydowaniu Daniela Raka. Dla mnie wtedy była to kandydatura niekontrowersyjna. W tej chwili z tamtych uzgodnień czuję się zwolniony. 

W wynikach wyborczych w roku 2015 był Pan zaraz za Stanisławem Gawłowskim. Ten, jak wiadomo, ma postawione zarzuty korupcyjne i przebywa w areszcie. Gdyby Stanisław Gawłowski stracił mandat poselski, to co Pan zrobi? Pójdzie do Sejmu?

Mam nadzieję na szybki i sprawiedliwy proces. Może być tak, że parlament się o mnie "upomni", ale nie oczekuję tego. W ubiegłych wyborach nie zdobyłem mandatu poselskiego, ale ten czas pozwolił mi na sfinalizowanie przewodu doktorskiego i podjęcie starań o elekcję jeśli chodzi o nieco inne stanowisko, czyli fotel burmistrza Szczecinka. O parlamencie myślę z niejaką niechęcią. Gdybym za miesiąc, dwa miał tam trafić, to może jeszcze tak. Ale to nie wyklucza starań o stanowisko burmistrza, bo to jest docelowe działanie.To, czym jest dzisiaj parlament, nie jest zachęcające. Mimo wszystko swoje poprzednie kadencje wspominam jako czas, w którym nieco więcej sensownego się działo i można było ze sobą rozmawiać, a nawet ze sobą współpracować. Parlament w Warszawie to już chyba nie dla mnie. 

W razie wygranych wyborów w Szczecinku, z kim rozważa Pan stworzenie koalicji?

Przede wszystkim koalicje tworzy się raczej po wyborach, ale uważny obserwator jest w stanie już wywnioskować, do kogo nam bliżej. A nasi inni potencjalni koalicjanci niektórymi publikowanymi tekstami raczej nie ułatwiają nam podjęcia decyzji, że tak to ujmę. Jeśli się kogoś stara obrazić, lub zaetykietować jakoś niemiło - mówię tu o tekście pana burmistrza Douglasa wobec pana starosty - no to sorry. Jeżeli chcemy współpracować, nie rzucajmy wobec siebie inwektyw, mówmy do siebie innym tonem. Rozumiem, że kampania wyborcza ma swoje prawa, ale pewnych granic nie wypada przekraczać.

Cały wywiad z Wiesławem Suchowiejką, kandydatem na burmistrza Szczecinka, usłyszeliście Państwo w poniedziałkowej, porannej audycji radia Szczecinek. 

Radio Szczecinek: http://tunein.com/radio/Radio-Szczecinek-s298204/

Pełny zapis rozmowy:

 

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

wiesław suchowiejko burmistrz szczecinka kandydat wybory porozumienie samorządowe radio - komentarze opinie

 • Karol - niezalogowany 2018-07-08 11:20:08

  "nie wiedział", ale się dowiedział, więc czekał aż ktoś przyjdzie się sam wytłumaczyć. Za stodołą niezła, cykliczna już biba, koniuszy biega do piwniczki po kolejną flaszkę wina, gra już nawet akordeon... a przyszły dziedzic śpi, napchawszy w uszy waty. "Co się tu do diaska dzieje nocami?" Można i czekać - nie moja sprawa. "Jakby było to coś ważnego, to by mi powiedzieli" Jak się chce gospodarować, to trzeba widzieć co się dzieje. Tym bardziej, jeśli dwór "drży w posadach". Sprawa 2 - Krono (do tej pory): coś, gdzieś? ;)

 • Gość - niezalogowany 2018-07-08 12:56:48

  Panie Wiesławie.Czy był pan za wydłużeniem wieku emerytalnego dla Polaków czy głosował pan przeciw?Bardzo proszę o odpowiedź.

 • gość 2018-07-08 13:56:55

  Czyli przyznaje że jak wygra wybory to i tak zrobi koalicję ze starym układem PO. Żeby było jak było i nic się nie zmieni. Czas powiedzieć stanowcze NIE dla psudoliberałów.

 • gość 2018-07-08 14:18:11

  gość 2018-07-08 13:56:55 Moze ma zrobic koalicje z PiS,ktory rozwala Polske?

 • gość 2018-07-08 14:35:59

  Jakoś nie przeszkadzało panu wyproszenie mediów z komisji środowiskowej w naszym powiecie przez pana Jasionasa. Baaaa - jak dobry aktor udał pan zdziwionego, gdy już przedstawiciele mediów byli poza salą obrad. Mam do pana dwa pytania: 1. Czy nadal jest pan zwolennikiem kneblowania mediów? 2. Jakie konsekwencje wyciągnął pan wobec członków swojego sztabu, którzy nielegalnie zaklejali na szczecineckich slupach ogłoszeniowych wizerunki pana kontrkandydatów, pańskim wizerunkiem, w 2015 roku?

 • gość 2018-07-08 14:36:58

  Wiele głosowań Pana Suchowiejki w Sejmie było niekorzystnych dla zwykłych ludzi ale wówczas bedąc przy korytku głosował ramie w ramię razem z kolesiami z PO i się nie obrażał nie mówiąc o wystąpieniu z partii.Ale jak się korytko urwało i nie dostał obiecanego wiceburmistrza to się obraził i wystapił a teraz wciska kit że zraziły go nieprawidłowości. Większe robił rząd PO-PSL i jakos to Pana nie raziło.Wstydziłby sie Pan ludziom bajki opowiadać .A tak nawiasem to już kiedys mielismy dodatkowego burmistrza /bodajże czwartego na garnuszku mieszkańców jako rekompensate za zdradę kolegów z klubu/ więć teraz dwoch czy trzech co za różnica. tylko ze obecny burmistrz widocznie nie lubi kameleonków.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-08 14:54:18

  I teraz PO ze swoim wspaniałym kandydatem na burmistrza może oficjalnie zaczac sie bac o wynik wyborow. Przecież wszyscy pamiętamy, ze juz ostatnim razem wygrana byla niewielka. A teraz... No niestety ludzie lubia Suchowiejkę. Ma swoje wady, jak każdy ale bądźmy szczerzy-tyle lat siedzi w polityce i jakos dzialek na sojczym nie kupil, drogi sobie do chaty nie wyremontowal poza kolejnoscia, jeziora żadnego chyba tez nie zasypywal?

 • gość 2018-07-08 15:27:23

  Przecież Suchowiejko jest członkiem partii Gowina a to wchodzi w skład PiS-u ,tylko teraz ukrywa aby ludzie go nie kojarzyli z PiSem

 • gość 2018-07-08 15:44:42

  byle do koryta

 • Gość - niezalogowany 2018-07-08 16:45:05

  Po co oni się kłócą, przeciez i tak w Szczecinku wygra Zjednoczona Prawica i nastanie normalność.

 • gość 2018-07-08 17:22:40

  Suchowiejko już pokazał że nie jest godny zaufania.

 • gość 2018-07-08 20:05:44

  A gdzie był poseł Suchowiejko w czasie głośnej interwencji posła Hoc w sprawie gruntownej kontroli w PKS - KM i "traktorzystów" z PKS i KM !!!!???? Przypomina Pan sobie 2013 rok? Czy PO-wski NIK zrobił coś w tej sprawie?

 • gość 2018-07-08 20:06:21

  Tylko nie ten Pan...

 • Radny Szczecinek - niezalogowany 2018-07-08 21:26:24

  Wszyscy wiedzą dlaczego ten pan kandyduje po prostu ucieka z tonącego statku jakim jest szkoła społeczna. Z nikim nie potrafi się dogadać i zrealizować wspólnie jakiś pomysł, jest zakochany w sobie. Stołek burmistrza potrzebny był by jako orężem do walki osobistej. Ja mówię stanowczo NIE! Oby mieszkańcy nie dali sobie zamydlić oczu. Dajmy młodej nowej osobie się wykazać. Suchowiejko miał już okazję i to nie raz a jak wyszło każdy wie.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-08 22:41:34

  To miasto ma jeden kluczowy problem - niebieski, toksyczny dym. Co w tym temacie?

 • gość 2018-07-08 22:57:48

  Kiedyś na facebook-u dodawał każdego do znajomych w ramach kampanii, gra mędrca ale nim nie jest.

 • gość 2018-07-09 06:07:47

  Znow ten sam układ zostanie ludzie obudźcie się nie wybierajcie tych ludzi bo nic sie nie zmieni!!!! Znów nastanie PO i PO będzie dalej kraść czy wy wszyscy tego nie widzicie!? wybory będa sfałszowane jak w 2014 roku potrzbna komisja społeczna najlepeiej z innego regionu Polski i okamerowane lokale wyborcze z możliwością wglądu przez internet by wszyscy mogli śledzić jak one przebiegają. Bez tego znów fałszerstwa bedą i nic sie nie zmieni! czy tego chcecie na wieki!?

 • Gość - niezalogowany 2018-07-09 07:51:22

  Szczecinecka PO jest skompromitowana. PiS to dno + kilometr mułu. Suchowiejko dyskutantom nie odpowiada. No to kogo byście postawili? Może takiego śmiesznego co chciał przejście podziemne robić na Wyszyńskiego? A może takich, co zna ich tylko rodzina i sąsiedzi? Dyskutujecie jak odpały mózgowe

 • gość 2018-07-09 08:25:02

  ALe facet jest wieloLicowy bo dwu to stanowczo za mało.

 • gość 2018-07-09 09:31:56

  Słaby kandydat. Zwykła chorągiewka. Jego przeszłość PZPR, AWS, PO, Nieporozumienie Samorządowe pokazuje że gość często zabiera zabawki z piaskownicy, jak zobaczy że nic dla siebie nie załatwi - taki on.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-09 09:32:09

  Jak powiedział pewien towarzysz : " Trzeba wiele zmienić, żeby wszystko zostało po staremu ".

 • gość 2018-07-09 09:46:05

  Oczywiście ,że pewnych granic się nie przekracza,tak samo jak nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki .Dobrze wiem jaki z Pana ,polityk popisał się Pan wystarczająco w Sejmie . Głosował i robił Pan to co chciała " partia nieboszczka PO".Drugi raz nie przekroczę granicy i do tej samej samej nie wejdę rzeki - NIE zagłosuję na Pana , bardzo źle kojarzę Pana działalność polityczną,nawet tą wcześniejszą przed zaślubinami z PO.

 • gość 2018-07-09 10:41:34

  Jako rodzic uczniów szkoły społecznej nie zgadzam się na mieszanie do kampanii wyborczej kwestii pozycji szkoły. Na pewno nie jest "tonącym statkiem" a świadczyć mogą o tym choćby wyniki ostatniej matury.

 • gość 2018-07-09 11:42:11

  PZPR? AWS? - czysta dezinformacja. Akurat tam to Suchy nigdy nie był. Z lisy AWS kandydował do powiatu.

 • gość 2018-07-09 12:17:06

  Polityka bez moralności jest polityką bez odpowiedzialności - ja Panu nie ufam.

 • gość 2018-07-09 15:31:15

  Pseudo Erudyta, nadaje się do podrywania kobiet w jego wieku, tembr głosu jak zawsze przemądrzały. Ciężko się słucha tego wywiadu, pomijając wypowiedziane "mądrości". Burmistrz powinien być rzeczowy i potrafiący się wypowiadać w sposób inteligentny, bez wycieczek słownych w stronę suchych żartów i frazesów. Można powiedzieć "no sorry" i "hahaha" ale czas minął i całe szczęście.

 • gość 2018-07-09 17:36:04

  Może kandydat przypomni tą prestiżową uczelnię zza wschodniej granicy?

 • Gość - niezalogowany 2018-07-09 19:06:30

  Trudno dogodzić niektórym - facet obronił doktorat na niezłym uniwersytecie, ale dla kogoś jest "pseudo erudytą". A "przemądrzały" ma nawet ton głosu!

 • gość 2018-07-09 22:39:40

  Brawo panie Wiesławie, pogrąży pan i Lisa. I oto chodzi, oto chodzi

 • gość 2018-07-10 11:46:34

  Lis chce mieć władzę absolutną w powiecie i Szczecinku ale Wiesław mu nie pozwoli.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-10 14:22:14

  Co na to Szafa Kiszczaka ?

 • gość 2018-07-12 04:16:43

  Wodolejstwo i nic więcej, uważam że w mieście konieczne są zmiany, tylko nie pod wodzą takich miałkich chorągiewek

 • Przeemas Fabicki 2018-07-13 15:24:00

  Trzeba wiele zmienić żeby wszystko zostało po staremu- piękny post, spodobał mi się :)

 • 2018-07-13 19:20:11

  Mam dziwne wrażenie, że wszystkie.... może jednak nie wszystkie posty pisze jedna i ta sama osoba. Hejtują te same osoby lub osoba na każdego i wszystko co się dzieje w mieście. JHD - zły, Suchowiejko - zły ktoś tam jeszcze - zły.... Piszecie posty jako gość lub gość-niezalogowany. Miastem nie rządzi jedna osoba. Burmistrz nie podejmuje decyzji sam. Za nim stoi sztab ludzi nie koniecznie myślących tak samo. Oczernianie innych jest domeną ludzi słabych, nie radzących sobie w życiu z własnym życiem i nie mających pomysłu na życie. Cierpiących na nadmiar wolnego czasu, bez zainteresowań po za kibicowaniem z browarem w łapie. Sorry ale jeżeli chcecie zmian na lepsze to nic nie stoi na przeszkodzie byście wystartowali na stołek burmistrza czy też vice burmistrza i się wykazali.

 • gość 2018-07-14 10:43:39

  "Burmistrz nie podejmuje decyzji sam. Za nim stoi sztab ludzi nie koniecznie myślących tak samo" dziękujemy za Kubusia i jego poronione pomysły :D

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Zatrudnię pracowników

Zatrudnię pracowników budowlanych pensja 13-18 zł /h


Zobacz ogłoszenie

Szkolenie 5-cio dniowe MP z

UWAGA ZACHODNIOPOMORSKIE !!! OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE !!! 5-cio dniowe szkolenie z MP brwi, oczu i ust oraz korekt i kamuflaży, możesz odbyć już za..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferuję profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych, samochodów i innych pojazdów. Czyścimy i konserwujemy również..


Zobacz ogłoszenie

Tynki maszynowe - Gipsowe i

Naszą Specjalnością Są Tynki maszynowe do wykonania których wykorzystujemy najnowsze technologie i sprawdzone materiały. Posiadamy doświadczone..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA MONTER SPRZĘTU ELEKTROINSTALACYJNEGO PRACOWNIK MAGAZYNOWY..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 782 145

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 782 145 455 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

50 - letni rencista poszukuje

Młody rencista podejmie się biurowej pracy zdalnej. Znajomość pakietu Office, Corel Draw, Photo Shop. Umiejętność tworzenia stron internetowych w..


Zobacz ogłoszenie

Sesja prywatna z wróżką w

Tarot Numerologia Runy - Uczucia, praca, finanse, zdrowie. Oczyszczanie energetyczne Synchronizacja czakr. Zapraszam serdecznie.


Zobacz ogłoszenie

Dropshipping czyli sposób na

Profesjonalne usługi dropshippingowe CO TO JEST DROPSHIPPING? Dropshipping jest logistycznym modelem prowadzenia sprzedaży internetowej opartym na..


Zobacz ogłoszenie

Jeden z ostatnich koszarowców,

Na sprzedaż jeden z ostatnich koszarowców w Bornem Sulinowie. Powierzchnia użytkowa budynku 843 m2, działka wielokątna o pow. 1308 m2, 2 piętra..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy Monterów /

Spółka Energo-Remont z siedzibą w Gdańsku poszukuje osób na stanowisko: Monter / Monter-Spawacz Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe lub..


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów,wykładzin,kanap

Oferujemy pranie, czyszczenie, impregnację oraz suszenie - dywanów, - wykładzin, - tapczanów, - narożników, - foteli, - krzeseł i innych mebli..


Zobacz ogłoszenie

Toyota Avensis D4D 2.0D 116KM

PEŁNA DOKUMENTACJA PLUS KOMPLET KLUCZY ROK PRODUKCJI AUTA 2003 WYPOSAŻENIE: AUTOMATYCZNA KLIMATYZACJA Webasto KOMPUTER POKŁADOWY AIR BAG X6 PLUS..


Zobacz ogłoszenie

Kamień kostka brukowa /

Sprzedam kostkę kamienną II gatunku (typowo na ogrodzenia), duża ilość, cena netto za tonę


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię KIEROWCĘ C+E - transport międzynarodowy. Stała trasa.Tylko Niemcy. Bardzo dobre warunki - pracy i płacy.


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy Monterów /

Spółka Energo-Remont z siedzibą w Gdańsku poszukuje osób na stanowisko: Monter / Monter-Spawacz Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe lub..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię elektromechanika lub

Zatrudnię elektromechanika lub mechanika pojazdów samochodowych wymagane prawo jazdy KAT.B, min. 2 – lata doświadczenia w zawodzie. Praca przy..


Zobacz ogłoszenie

PRYWATNIE ! KUPIE AUTO DO 15

PRYWATNIE !! KUPIE AUTO TYLKO Z RĄK PRYWATNYCH ( HANDLARZOM DZIĘKUJE ! ) DO 15 000 ZŁ ! AUTO MUSI BYĆ MINIMUM 10 LETNIE STARSZE MNIE NIE INTERESUJĄ..


Zobacz ogłoszenie

Do wynajmu mieszkanie w bloku

Mieszkanie o pow. 46 m2 na parterze . Trzy pokoje o powierzchniach 7 , 12 , 15 m2 .Pokój największy z aneksem kuchennym . Korytarz , łazienka z..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT- NAJWYŻSZE CENY-

Skupujemy wszystkie auta : -osobowe -dostawcze-motocykle -motocykle -przyczepy. Szybka wycena i odbiór własnym transportem Zapraszam do kontaktu


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy Monterów /

Spółka Energo-Remont z siedzibą w Gdańsku poszukuje osób na stanowisko: Monter / Monter-Spawacz Wymagania: - wykształcenie min. zawodowe lub..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe

Wynajmę od zaraz zadbane, czyste, ciepłe mieszkanie, niski czynsz. Dwa pokoje. Częściowo umeblowane. Wynajem minimum na okres 12 m-cy. Ulica..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie WYSOKI

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

AVON - zamawiaj u konsultanki

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w moim sklepie internetowym AVON. Mam nadzieję, że zainteresuję Cię nowościami i odnajdziesz u mnie same..


Zobacz ogłoszenie

Kucharki / pomoce kuchenne -

Poszukujemy osób chętnych do pracy jako kucharze/kucharki i pomoce kuchenne. Od kandydatów oczekujemy min. 6 miesięcznego doświadczenia na podobnym..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"