:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wiesław Suchowiejko poparł kandydaturę Joanny Pawłowicz. I solidnie za to oberwał

Wiesław Suchowiejko poparł kandydaturę Joanny Pawłowicz. I solidnie za to oberwał.
Temat Szczecinecki 31/10/2018 10:26

Przed mieszkańcami Szczecinka druga tura wyborów. 4 listopada będzie można oddać swój głos i okaże się, kto zostanie nowym burmistrzem. Czy będzie to Daniel Rak (Koalicja Obywatelska), a może Joanna Pawłowicz (Prawo i Sprawiedliwość)? I komu swojego poparcia udzielą pozostali kandydaci? We wtorek, 31.10 głos postanowił zabrać Wiesław Suchowiejko, były kandydat Porozumienia Samorządowego na burmistrza Szczecinka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Wiesław Suchowiejko wskazał, dlaczego warto poprzeć Joannę Pawłowicz, a dlaczego nie warto popierać Daniela Raka. I solidnie za to oberwał.

 

Jak dotąd, dość wyraźnie na ten temat wypowiedział się Marcin Bedka. Zaraz po ogłoszeniu wyników pierwszej tury podkreślił, że “Wszyscy, tylko nie Rak!”.

– Człowiek, który jest oskarżony i wobec którego toczy się proces sądowy, nie powinien być w mojej opinii burmistrzem.

Dlatego moje przekazanie głosu w tym przypadku jest wyraźne - powiedział “Tematowi” zaraz po wyborach Marcin Bedka.

Bezpośrednio po wyborach swojego poparcia któremuś z kandydatów walczących dalej o fotel burmistrza nie udzielili Wiesław Suchowiejko oraz Krzysztof Berezowski. We wtorek, 31.10 Wiesław Suchowiejko postanowił jednak zabrać głos. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wskazał, dlaczego warto poprzeć Joannę Pawłowicz, a dlaczego nie warto popierać Daniela Raka.

"Wszystkim niezdecydowanym: Należy głosować na Pawłowicz!

Dlaczego?
Bo tylko Ona pozostaje na placu.
Bo tylko Ona daje szansę na zmianę.
Bo zasługuje na to.
Za swoją wieloletnią konsekwencję i upór w walce o interesy mieszkańców Naszego Miasta.
Nie należy głosować na Raka!
Dlaczego?
Bo jest jeszcze szansa, by Go usunąć z placu.
Bo jeżeli On, to nie będzie żadnej zmiany.
Bo nie zasługuje na to.
Za to, że kandyduje jako oskarżony w procesie karnym oraz za lekceważenie interesów i potrzeb Mieszkańców Naszego Miasta.

Dlatego Moi wyborcy, ale i wyborcy Marcina Bedki, Krzysztofa Berezowskiego oraz Ci, którzy nie poszli na wybory 21 października, wraz z wszystkimi wyborcami JOANNY PAWŁOWICZ - powinni 4 listopada pójść do urn, by dać szansę Swojemu Miastu i Jego Mieszkańcom na potrzebną i wyczekiwaną Zmianę!"

 • napisał na swoim profilu na Facebooku Wiesław Suchowiejko.

Deklaracja poparcia Joanny Pawłowicz spotkała się z różnymi reakcjami mieszkańców Szczecinka. Wiele osób, w tym kandydaci Porozumienia Samorządowego, odniosło się do tego wpisu krytycznie.

 • Rzadko coś komentuje, ale tym razem muszę. Skąd w Tobie tyle nienawiści do ludzi, którzy kiedyś ciężko pracowali dla Ciebie, dzięki którym zostałeś Posłem.Twoja klęska w Szczecinku, porównywalna do przegranej Jakiego w Warszawie o czymś świadczy (...) - napisał Jacek Chrzanowski.

 • Ostatnio Kukiz twierdził, że ktoś w piątkowy wieczór przejął jego konto chyba na Twitterze, tutaj widzę że ta "epidemia" doszła także na FB i nie dotyczy tylko piątku (...) - dodał Radosław Wąs.

 • Wiesław szkoda, że w kampanii nie byłeś tak wyrazisty! Tylko tyle!!!!!!!!!!! - skomentował deklarację Wiesława Suchowiejki lider PS Krzysztof Lis. - Porozumienie Samorządowe miało bardzo dobrych kandydatów na radnych i postawiło na p. Wiesława licząc, że może to być dobry tandem. Podczas kampanii nie dotarliśmy z naszą propozycją do mieszkańców, bo nasz kandydat na Burmistrza nie do końca nas słuchał - stąd taki mój komentarz!  

 • Pan Wiesław wyraził swoje zdanie i jak każdy ma do tego prawo. Natomiast jak czytam opinie moich kolegów i koleżanek z PS nie jest to nasza opinia i z tym się zgadzam  - napisał z kolei Kamil Biegański.

Były też jednak głosy uznania. - Pan Wiesław wyraził swoje zdanie i jak każdy ma do tego prawo. Natomiast jak czytam opinie moich kolegów i koleżanek z PS nie jest to nasza opinia i z tym się zgadzam. Jakiś czas temu starsza Pani wypowiadając się o wieku emerytalnym sędziów stwierdziła - W pewnym wieku człowiek staje się całkowicie niezależny i zdolny do obiektywnej oceny sytuacji bo ambicje przestają nim kierować. Pan już raz tą falę hejtu przyjął więc mam nadzieję nie robi to na Panu wrażenia. Decyzja moim zdaniem słuszna odważna i godna dojrzałego mędrca - podkreślił lider stowarzyszenia Szczecinecczanie Maciej Lechowicz.

Reklama

wiesław suchowiejko joanna pawłowicz poparcie wybory daniel rak - komentarze opinie

 • gość 2018-10-31 10:47:35

  Czego sie dziwicie.Swój popiera swego .Przecież członek partii Gowina musi poprzeć kandydatkę PIS-u.Szkoda tylko że nie ma odwagi tego jasno powiedzieć ale zawsze nie miał swojego zdania czego dowodem jego głosowania w Sejmni .

 • gość 2018-10-31 11:22:30

  Ja widzę to tak. Pewnie zgłosił się do Raka i chciał znowu być wiceburmistrzem i został pogoniony. Poszedł więc do p. Pawłowicz i ta się na to zgodziła...pan Wiesław ma widać wielkie parcie na stanowiska...biedaczyna nie będzie już wodzirejem pod pomnikiem Piłsudskiego, stąd ta wolta. Pan Lis za to pewnie pluje sobie w brodę, że poparł kogo poparł, bo w mieście nie będzie klubu radnych PS bez Suchowiejki...
  "Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia..." i tak będzie co najmniej 60 do 40 dla Raka. Wychodzi też na to, że w powiecie Suchy też nic dla siebie nie załatwił, ciekawe kiedy z STO wyleci.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-31 11:37:27

  Pan Suchowiejko zachował twarz, w przeciwieństwie do starosty, który obrażany przez kierownika ratusza i delfinka (w prasie, radio, tv) - utracił honor.

 • gość 2018-10-31 11:58:38

  Farbowane lisy jak zawsze na wierzchu w polskiej rzeczywistości. Szkoda, że członek partii Gowina głośno nie mówił o poparciu słów Jarosława Kaczyńskiego: zdradzieckie mordy, komuniści i złodzieje itd to pozostałej grupy mieszkańców Szczecnka, którzy nie popierają PiS. Straciłem i żałuję, że oddałam na Pana głos Panie Suchowiejko.

 • gość 2018-10-31 12:03:03

  Wielkich ludzi poznaje się po tym nie jak zwyciężają , tylko jak potrafią przegrać . Mowa tu o wielkich ludziach , nie dotyczy to Suchowiejki.

 • gość 2018-10-31 12:38:21

  A TAK O kotcim już nic nie słychać. Cichutki nijaki jak zawsze. Może uda się jeszcze jakoś zostać.

 • gość 2018-10-31 12:43:55

  Już można ogłosić piękny wynik pani Golińskiej odpowiedzialnej za wybory samorządowe w okręgu 40-tym. Do rady miasta weszła 1, może 2 osoby z legitymacją PiS. Utrzymując tą tendencję, jeszcze 5 kadencji, 20 lat i przejmiecie władzę w Szczecinku. Ach gdyby tak warszawka przyjrzała się kreciej robocie wykonanej w samym centrum PiS-u. To byłaby ciekawa lektura, nieprawdaż pani poseł.

 • ty - niezalogowany 2018-10-31 13:41:11

  Mieszkańcy Szczecinka chcą raka? To go dostaną! Będzie was nękał , aż wyzioniecie ducha! Tak na serio ; czas pogonić to barachło pełowskie! Banda złodziei i oszustów! Ludzie otwórzcie oczy!

 • gość 2018-10-31 13:57:00

  Nie mówicie więcej że jest bieda i odechciewa wam się życia w tym pięknym mieście, nie mówcie że na nic was nie stać: na wakacje, na jedzenie, na leki itp. bo jak ma stać jak ciągle połowa mieszkańców pracuje dla Krono itp - odpowiedzcie sobie sami drodzy mieszkańcy!!!

 • gość 2018-10-31 14:01:05

  hmmm. Szacunek za konkret. 1 raz pan Suchowiejko mi zaimponował. W 1 turze głosowałęm na Berezowskiego a w drugiej nie ma kandata któego bym w 100% chciał, ale jednego na 100% nie chcę. Dlatego wybiorę Pawłowicz.

 • Władysław Urbański 2018-10-31 14:25:25

  Jeżeli Pan Lis wejdzie w koalicje z PO to pozostanie na 5 lat tylko obrotowym.Będzie starosta wykonującym POlecenia.Mam nadzieję,że do tego nie dojdzie.

 • gość 2018-10-31 14:45:14

  Wielki szacun dla pana Suchowiejki. Odkąd przejrzał na oczy konsekwentnie i bardzo trafnie punktuje PO. Jest dokładnym przeciwieństwem fałszywego Lisa, któremu podczas kampanii pluto w oczy, a ten niczym pies z podwiniętym ogonem łasi się do Platfusów. Białogard rodzinne miasto prezydenta Kwaśniewskiego potrafiło odciąć się od Partii Obłędu i zawiązać koalicję z PiS. Niestety szczecinek jest tak przesiąknięty komuną, że jeszcze długo będą tu wygrywać kłamcy, hipokryci i cwaniacy. Platforma Obywatelska jest tak samo obywatelska jak była Milicja Obywatelska. Niestety, by to dostrzec trzeba mieć wychowanie patriotyczne wyniesione z domu, a nie być skarlałym, małym człowieczkiem udającym Europejczyka. Na widok takich ludzi ogarnia mnie pusty śmiech. Żal tylko mieszkańców, którzy nie potrafią odróżnić dobra od zła.

 • gość 2018-10-31 16:10:34

  gość 14:45 Brawo za pełną prawde!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-31 18:31:33

  Cytując klasyka: mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy".
  Pan Suchowiejko niestety mnie rozczarował. Nie umiał zakończyć kampanii z klasą i widać w nim ogromną zazdość wobec wyniku Daniela Raka.

 • GośćJA - niezalogowany 2018-10-31 19:04:00

  Pan Suchowiejko postypuje bardzo dobrze ponieważ tylko zmiana burmistrza na Pisowskiego jest szansą na zmianę a także na to że ewentualnie ,,nowa " burmistrz zadba o informacje co jest w naszym powietrzu i jest szansą na poprawę w tej kwestii przy współpracy z rządem. Jeżeli wszystkie głosy pozostałych kandydatów poszłyby na Pawłowicz to wygra dlatego potrzeba powszechnej mobilizacji aby przegrały dotychczasowe zatwardziale interesy.Wszystko się może zdarzyć jeżeli przewazy troska mieszkańców o swoje zdrowie

 • Gość - niezalogowany 2018-10-31 20:36:48

  Pisowska nie pisowska burmistrz. To nieistotne. Precz z ratuszowym układem. Każda władza deprawuje. Kaczyński miał rację. Kadencja i do widzenia. Sieć powiązań peowskich, koligacji rodzinnych, koleżeńskich...Starczy!

 • gość 2018-10-31 21:39:52

  Szczecinek jest za drogi... czynsz w ZGM jest tak wysoki, że na nic rodziny która nie dostaje 500+ nie stać, musi kombinować... ale czy o to chodzi? Nie wim kto będzie rządził Szczecinkiem przez następną kadencję ale proszę zrobić coś z tymi opłatami ZGM, MEC

 • gość 2018-10-31 21:52:18

  No Panie Wiesławie, pierwszy raz od dawna mi Pan zaimponował. Szacun, przywracam Pana do obserwowanych na fb

 • gość 2018-10-31 21:55:49

  jaki polityk taka polityka,po4 listopada temu wybitnemu dzien dobry nikt nie powie,dalby juz chlopina spokoj

 • gość 2018-10-31 22:59:17

  Szacunek za odwagę. Wdać, że PS jednak nie pokłóciło się z PO? Czyżby był to cichy układ? Pani Joanno ma Pani mój głos. Trzeba zrobić porządek z Paniami malującymi paznokcie w Urzędzie Miasta, Panem śpiącym w czasie pracy... Ludzie idąc do pracy pracujcie a nie błazujecie !!!
  A tak na marginesie jeżeli nie ma Cię w PO to do urzędu lepiej nie aplikuj. Nie spełniasz wymogów!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-31 23:21:40

  W naszym kraju jest możliwe bycie burmiastrzem z wyrokiem i pełnienie funkcji. Są takie przypadki, ale są to burmistrzowie z PiSu.

 • gość 2018-11-01 10:14:22

  do gość 23:21:40 - podaj przykłady

 • Gość - niezalogowany 2018-11-01 13:25:58

  Gratulacje dla pana Suchowiejki za przemyślaną i konsekwentną decyzję. Po tym poznaje się człowieka honoru. Atakował rządzący układ jako chory i wymagający zmiany, a ponieważ nie udało mu się tego dokonać samodzielnie konsekwentnie wspiera kandydatkę zmiany, która pozostała na placu boju. Racjonalny wybór to głos oddany na Joannę Pawlowicz. Tylko ona gwarantuje rozbicie gnusnego, szczecineckiego układu. Ludzie z pod znaku Platformy dawno już się wypalili. Jedyne co ich scala to kasa i radzą władzy. Odbierzmy im władzę, której tak pragną i pozwólmy Szczecinkowi złapać ożywczy wiatr w żagle bez smrodu i Raka.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-01 16:11:23

  Wybierając Raka, wybierasz raka! Poddaństwo urzędników miejskich wobec kronotorium sięga zenitu. UTWS nie działa! Śmierdzi, jak śmierdziało. Dymi, jak dymiło. I ten nieustający hałas. Szczecinku, pora się obudzić. Peło to nie alfa i omega. To przekleństwo tego kronomiasteczka.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-01 17:03:51

  Ja wole nie glosowac bo tu w Szczecinku nic nie ma gdzie pojsc sie pobawic duzo osob przyjezdza do szczecinka i nie ma miejsca nawet zadnej dyskoteki w latach 80-90 byly dyskoteki 21 wiek a tu lokale sa i sciski min. Piano

 • Gość - niezalogowany 2018-11-01 19:19:46

  Po I PS już mają porozumienie w powiecie

 • Gość - niezalogowany 2018-11-01 19:44:34

  Ja rezygnuje z okazji pójście do urny zaglosowac w latach 80-90 byly dyskoteki w całym mieście a teraz 21 wiek i nie ma nic gdzie można bylo pójście sie pobawic ze znajomymi ktorzy nie mieszkaja w Szczecinku nawet ci co przyjezdzaja sa zasmuceni ze nic tu nie ma dwa lokale na krzyz i ciasno jednym slowem tragedia

 • gość 2018-11-01 20:26:21

  No tak, dyskoteki są najważniejsze..., nieważne są układy, znajomości, przekręty,zdrowie, praca, środowisko.
  Najważniejsze igrzyska dla ciemnego ludu (patrz - starożytny Rzym w 21 wieku :) )

 • gość 2018-11-01 20:50:41

  Szacun dla Pani Joanny za to że jej się jeszcze chce. Przy takim hejcie wielu dawno by zrezygnowało.
  To co robiła przez tyle lat dla mieszkańców robiła społecznie. Wiele osób zarzuca jej, że w zasadzie nic nie zrobiła, ale co mogła zrobić nie mając takiej władzy jak burmistrz, starosta czy marszałek..., nie miała większości w radzie miasta czy powiatu. Samo nagłaśnianie oraz interwencje uzmysłowiły ludziom że jest problem, którym powinny zająć się z urzędu stosowne instytucje - W TYM WYBIERANI PRZEZ NAS - DLA NASZYCH INTERESÓW - WŁODARZE, którzy przez ostatnie lata wyraźnie pokazali nam, gdzie nas mają.
  Wszystko co obecna nasza lokalna władza robiła, to były nasze pieniądze, a oni otrzymywali wynagrodzenia (nie małe), i nie ma ich za co chwalić, tym bardziej że można było zrobić więcej i taniej.

 • gość 2018-11-01 20:53:14

  Jak wygra Rak, to kto zostanie w-ce ? Lubczyk ?

 • Gość - niezalogowany 2018-11-02 01:35:37

  ŻYJEMY W CZASACH, kiedy ku.estwo wzbuda zachwyt a cnota śmieszność.... I l tyle w temacie

 • gość 2018-11-02 08:27:44

  Trzeba pójść na wybory bo móc potem spojrzeć w lustro i powiedzieć JA zrobiłem wszystko co możliwe by coś zmienić. Nie moja wina że inni to sadomasohiści nienawidzący siebie i wlasnych dzieci. Emeryci liczycie na pomoc na stare lata? Wiecie jak wygląda ta pomoc w wykonaniu liberałów? Spójrzcie na holandię. Zastrzyk i po sprawie.

 • gość 2018-11-02 09:32:31

  Chrzanowski to dopiero autorytet ...... i jeszcze probuje komentować i oceniać innych .

 • Gość - niezalogowany 2018-11-02 12:27:32

  Niech Pawłowicz nie oszukuje, ze jako burmistrz bedzie miała możliwość wpłyniecia na poprawę jakości powietrza, bo to nieprawda.

 • Gość - niezalogowany 2018-11-02 12:29:14

  Berezowski weź ty sie do nauki, bo ci tylko kariera polityczna pozostanie, jeśli nie uzyskasz pełnego prawa wykonywania zawodu.

 • 2018-11-02 16:37:57

  Bardzo dobry krok Pan W.Suchowiejko, tylko Pani Pawłowicz zagwarantuje zmianę. Popieram.

 • 2018-11-02 16:39:59

  Coś strasznego dzieje się w Szczecinku. Wielka szkoda, że nikt nie szkaluje PO tak jak to robią z PIS.

 • gość 2018-11-02 17:05:10

  Jak wygra Rak, to zastępcą będzie pani Lubczykowa, taki deal......

 • Gość - niezalogowany 2018-11-02 20:19:03

  Szczyt bezczelność. Żeby 1. 11 tak smrodzic. Krono smród ma was gdzieś i nawet w ten dzień was truje.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Remonty - Wykończenia wnętrz

"ART DOM " Firma Remontowo-Budowlana Oferujemy kompleksowy zakres prac. -Układanie glazury, terakoty, także pod kątem 45 stopni..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię mechanika

Warsztat samochodowy poszukuje kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego. Opis stanowiska: -Naprawa samochodów osobowych oraz dostawczych...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet KOTŁOSPAW,

Hryszkiewicz Najlepsze Kotły oferuje: Kotły na Pellet KOTŁOSPAW z palnikiem KIPI Kostrzewa, Pellux, Defro, HKS Lazar Zapewniamy montaż oraz obsługę..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Tynkarz

Potrzebny tynkarz z doświadczeniem . Proszę o kontakt osób poważnych i konkretnych. Praca na terenie kraju i zagranicą


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę biura, hale, teren

Oferta na wynajem pomieszczeń biurowych, hal, terenu (placu składowego o pow. od 500 do 1500 mkw. w sąsiedztwie budynku). Biura nowo wyremontowane,..


Zobacz ogłoszenie

Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY i ROLETY - P R O D

MOSKITIERY okienne (89 zł/szt), DRZWI moskitierowe (449 zł/szt), Rolety termiczne i zaciemniające. PRODUCENT ze Szczecinka - Najniższe ceny i szybki..


Zobacz ogłoszenie

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam bardzo dobrze

Sprzedam bardzo dobrze usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położonej w Szczecinku przy ul. Obrońców Westerplatte w Szczecinku...


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

mieszkanie do wynajecia

Kawalerka w Skotnikach ( 5km od Szczecinka ) po kapitalnym remoncie. Kuchnia i przedpokój w zabudowie , ogrzewanie gazowe , na parterze , cieple i..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI

Kredyty gotówkowe, pożyczki i chwilówki - szeroki wybór ofert bankowych i pozabankowych - na oświadczenie - akceptacja wszystkich dochodów - wysokie..


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów, tapczanów,

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"