:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Wigilia, która przebiegła w ciszy

Czas wigilijnych spotkań w pełni. Uśmiechu oraz radości nigdzie nie brakuje. Wartym zauważenia spotkaniem wigilijnym była organizowana przez Fundację “Przyjaciele języka migowego” wieczerza dla uczestników projektu “Rozmigany Szczecinek 2016”, która odbyła się w sobotę, 17.12. 

Atmosferą spokoju, pełną uśmiechów, ale też większą niż zwykle ciszą oraz skupieniem, Radosną Nowinę uczciły osoby niesłyszące, mieszkające na terenie miasta jak i powiatu. Niesamowita radość, szczerość oraz wielka nadzieja w sercach zebranych, którą też wiele razy podkreślała prezes fundacji Ewa Tomczyk, sprawiła, iż każdy czuł się jak u siebie, w rodzinnym domu.

Wigilia, która przebiegła w ciszy from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

- To był piękny rok, trudno wymarzyć sobie lepszy – mówiła prezes fundacji. - Wiele się działo i to podkreślić trzeba, działo się pozytywnie. Szczególnie ważnym dla nas wydarzeniem ostatniego czasu była przeprowadzka, teraz spotykamy się w sali przy ul.Wiatracznej. Tą niesamowitą zmianę zawdzięczamy panu staroście Krzysztofowi Lisowi. Serdecznie dziękujemy.

Na spotkaniu nie mogło zabraknąć opłatka. Wśród wielu życzeń, wielu wyjątkowych gości nie zabrakło smacznych tradycyjnych potraw.

Przypomnijmy, “Rozmigany Szczecinek 2016” to projekt dofinansowany przez Urząd Miasta w Szczecinku. To dzięki temu dofinansowaniu fundacja miała możliwość zorganizować szereg działań integracyjnych na rzecz osób głuchoniemych. Przez ostatni rok mieliśmy możliwość śledzić ogniska integracyjne, turniej darta czy choćby zmagania Paintball. Spotkanie to było ostatnią częścią zadania w ramach projektu.

 


Wigilia, która przebiegła w ciszy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com