:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Wojewódzki badminton w Gwdzie

We wtorek (29.11) w hali sportowej Zespołu Szkół w Gwdzie Wielkiej odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintona Drużynowego Dziewcząt i Chłopców. W zawodach wzięło udział sześć szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego z miejscowości: Bełcz, Sławęcin, Lipiany, Świerczyno, Trzcińsko Zdrój i Gwda Wielka.  Zawody rozgrywane były w kategoriach chłopców oraz dziewcząt. Po pięciu godzinach rozgrywek wyłoniono zwycięzców. W kategorii chłopców trzecie miejsce zajęli zawodnicy z SP Trzcińsko Zdrój, drugie miejsce po wyjątkowo zaciętych rozgrywkach zajęli zawodnicy reprezentujący SP Gwda Wielka. Na pierwszym miejscu w kategorii chłopców stanęli zawodnicy z SP Bełczna. 

Wojewódzki badminton w Gwdzie from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

W rywalizacji dziewcząt trzecie miejsce przypadło uczennicom SP Bełczna, drugie miejsce należało do reprezentantek z SP Sławęcin. Pierwsze miejsce bezsprzecznie należało się dziewczętom z SP Trzcińsko Zdrój.

Wszyscy trenerzy jednogłośnie uznali zawody za dobrze i sprawnie zorganizowane, przeprowadzone w miłej atmosferze. Poziom zawodników i zawodniczek był zróżnicowany. Nie brakowało zespołów, które nie od dziś biorą udział w tego typu rozgrywkach. Były również drużyny, które dopiero stawiają  pierwsze kroki w zawodach badmintona i zdobywają cenne doświadczenie. 

Zawody odbyły się w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizowanych przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie. W ramach igrzysk można zobaczyć zmagania szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealistów. Szczegółowe informacje na stronie www.wszs.szczecin.internetdsl.pl

Wojewódzki badminton w Gwdzie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com