:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Wojewódzki Turniej Siatkówki Juniorów

2.12. w hali OSiR w Szczecinku przy ul. Wiatracznej 5 został rozegrany Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Juniorów. Organizatorem turniej był MKS „Gryf '' Szczecinek. W turnieju udział wzięły  4 zespoły. Gościnnie wystąpiła Stocznia Darłowo oraz SKS PRO Hunters Volley Więcbork. Turniej rozegrano systemem każdym z każdym do wygranych dwóch setów.

 

W końcowej klasyfikacji pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy MKS GRYF I  ,2 Miejsce -Stocznia Darłowo ,3 MKS GRYF II i 4 miejsce PRO Hunters. Najlepszym zawodnikiem turnieju został rozgrywający zespołu Stoczni Darłowo -Krzysztof Piłat natomiast najlepszym zawodnikiem z klubu MKS Gryf został Miłosz Bazylinski. Trenerem zwycięskiego  zespołu MKS Gryf Szczecinek jest Radosław Szczuko.

Serdeczne podziękowania kierujemy  do OSIR w Szczecinku oraz grupy Medycznej Tadmed Szczecinek. Turniej został współfinansowany ze środków Miasta Szczecinek.

 

info/foto: MKS Gryf

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


mks gryf szczecinek siatkówka juniorów turniej - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się