:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Wojownicy z KSW Szczecinek z doskonałymi występami na Mazowszu!

Wojownicy z KSW Szczecinek z doskonałymi występami na Mazowszu!

    7 kwietnia w   Sulejówku pod Warszawą odbyła się 2 edycja Gali Sztuk Walki Tae Fight II. Łącznie odbyło się 10 walk  zawodowych w formule K-1 Rules, w tym walki o tytuły Zawodowego Mistrza Polski Federacji WAK-1F oraz  Mistrza Europy W.C.G.O.


 W turnieju również udział wzieło 3  "wojowników" z KSW Szczecinek którzy zaprezentowali się z  dobrej strony mazowieckiej publiczności.
Podczas gali gościli przedstawiciele federacji WAK1F z Armenii, a gościem specjalnym był Krzysztof Pajewski - pierwszy Polak  który został Mistrzem Świata w taekwondo, a patronatem medialnym objeła TVP 3.
     Jedyny debiutant w formule K-1 czyli Hubert Moszczyński w kat -68kg doznał minimalnej przegranej z gospodarzem Bartłomiejem Szulim z Klubu Sportowego Tae Sulejówek. Następnie naszych dwóch seniorów odniosło dwa zwycięstwa! 
 Kamil Mataczyński w kategori wagowej -81kg pokonała jednogłośną decyzją sędziów Damiana Skotnickiego TSW Łask mimo, że sam w pierwszej rundzie wylądował na deskach i był liczony! Natomiast w jednej z walk wieczoru wystąpił jeden z najbardziej doświaczonych zawodników KSW  Bartłomiej Mienciuk, który znokautował już w pierwszej rundzie przeciwnika z Gołdapi Leona Kisłowskiego.
Obecnie zawodnicy KSW Szczecinek przygotowują się do Mistrzostw Polski w formile low-kick, które odbędą się będą już najbliższy weekend.
Trenarami zawodników sa Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.

 

info/foto: KSW Szczecinek

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


ksw szczecinek mienciuk pajewski mataczyński - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się