:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C słabe opady deszczu

Wolontariusze Drużyny św. Mikołaja pojawią się w centrum miasta

charytatywnie, Wolontariusze Drużyny Mikołaja pojawią centrum miasta - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę (17.12), już po raz siódmy, wolontariusze Drużyny św. Mikołaja, a także osoby wspierające stowarzyszenie Fundusz Tratwa Szczecinek pojawią się w centrum miasta, by przed nadchodzącymi świętami kwestować na rzecz „Dzieciaków-Tratwiaków”. Wszystkie pieniądze zebrane w czasie sobotniej kwesty zostaną przeznaczone na letni wypoczynek dzieci, uczęszczających na zajęcia świetlicy socjoterapeutycznej „Tratwa”. Atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Kwesta Drużyny Świętego Mikołaja trwać będzie w godzinach od 10.00 do 13.00. – Chcemy obdarować mieszkańców Szczecinka świątecznymi upominkami – informują organizatorzy wydarzenia. – Mamy siano pod wigilijny obrus, pierniki wypieczone i właśnie się lukrują. Mamy też całą masę gwiazd i gwiazdorów. Jak zawsze możemy liczyć na pomoc elfów, śnieżynek, reniferów i Mikołajków, czyli młodzieży ze szczecineckich szkół, wolontariuszy z zaprzyjaźnionych organizacji i oczywiście Dzieciaków-Tratwiaków.

Fundusz Tratwa Szczecinek zachęca wszystkich, aby czynnie włączyli się do kwesty oraz w misję pomocy potrzebującym wsparcia dzieciom. Przypomnijmy. Do tej pory dzięki corocznym kwestom fundusz mógł ufundować stypendia dla uczniów szczecineckich szkół; zbiórki umożliwiły też wielu dzieciom wakacyjny wypoczynek, jak również wzbogaciły codzienne zajęcia w „Tratwie”.


Wolontariusze Drużyny św. Mikołaja pojawią się w centrum miasta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com