:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

WOŚP 2018 Finał w Szczecinku. Co i o której godzinie? Informator

Kiedy: 2018-01-14 , godzina: 09:00 | Gdzie: Kino Wolność

WOŚP 2018 Finał w Szczecinku. Co i o której godzinie? Informator

14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna akcja „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”, w Szczecinku odbędzie się w wielu punktach. Zachęcamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w licznych działaniach, które będą miały miejsce podczas tegorocznego Finału. Kwestować będzie około 50 Wolontariuszy, którzy będą aktywni od godziny 9:00 do 18:00.

 

Na hali sportowej, przy ulicy Jasnej 2, Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizuje od godziny 11:00 Wielki Turniej Przedszkolaków a udział w nim wezmą dzieci z 8 szczecineckich przedszkoli. Impreza przeplatana będzie zabawami i licytacjami gadżetów.

Na placu Kamińskiego, od godziny 11.00 kolejna dawka atrakcji, a wśród nich m.in.:

- pokaz i przejażdżki Wrak Race organizowana przez SCS Szczecinek oraz 4x4;

- wystawa motocykli, których organizatorem jest SzGM Szczecinek;

- przejażdżki konne dla dzieci, zorganizowane przez Ranczo PANDEROSSA;

- fotoradar Straży Miejskiej;

- pokaz wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej z Gwdy Wielkiej.

W kinie „Wolność” na godzinę 11.00 zapraszamy na poranek filmowy a następnie na bogaty program wokalno-taneczny, podczas którego m.in:

- około godz. 15.30 główna licytacja na rzecz WOŚP

- występy zespołów wokalnych i tanecznych sekcji i klubów SAPiK

- akrobatyka sportowa

- 19:00 – 19:50 koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli College Muzycznego oraz zaproszonych gości. W programie prawdziwy muzyczny galimatias: muzyka świąteczna, klasyczna, jazzowa, filmowa i popularna w ciekawych aranżacjach Arka Makowskiego.

W holu kina będzie kiermasz przedmiotów ofiarowanych przez mieszkańców naszego miasta. Program artystyczny zakończy się tradycyjnym światełkiem do nieba około godz. 20:00, którego fundatorem są właściciele sklepu z zabawkami i fajerwerkami „Miś”.

 

źródło: SAPiK


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


wośp 2018 szczecinek finał informacje - komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-01-10 02:47:47

  Nudna juz jest ta orkiestra czerwonego okulara

 • gość 2018-01-10 10:43:14

  "Nudna juz jest ta orkiestra czerwonego okulara" to nie chodź i nie bierz udziału i nie komentuj.

 • gość 2018-01-11 18:26:20

  Dla dzieci na półkolonie w szkołach nie ma środków. A na WOŚP są? Wzywam zarządzających szczecinecką oświatą do tablicy...

 • gość 2018-01-15 10:52:37

  Wstyd i żenada, na przy użyciu instytucji całego miasta udało się zaangażować ok. 50 wolontari zuszy. Tyle pieniędzy na całą przedsięwzięcie. Pieniędzy publicznych. Dyrektorzy szkół, harcerze, nauczyciele zaangażowani politycznie, SAPIK nie potrafili zmotywować młodzieży do zostania wolontariuszami. To po co cała wasza praca? Potraficie tylko wydawać publiczne pieniądze. Co to finał WOŚP jak organizatorzy nie zadbali o wolontariuszy. Pieniędze publiczne wydane na WOŚP mogłyby służyć chociażby namówieniu młodych, żeby ubrali czapki i ruszyli w miasto z czapkami. To ukazuje słabość lokalnych władz. Ludzie się boją, że stacą pracę, dlatego wspierają pomysły władzy. Zero zaangażowania. Nawet za kilkadziesiąt tysięcy wydanych z kasy miasta, nie jesteście w stanie ich namówić do pracy w słusznej sprawie. Co z was za władza? Nie macie żadnego oparcie w mieście poza strachem. Nikt nie popiera obecnych władz miasta.

Dodajesz jako: Zaloguj się