:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Wspólne 55 lat państwa Długoszów

Aktualności, Wspólne państwa Długoszów - zdjęcie, fotografia

Państwo Marianna i Mieczysław Długosz to małżeństwo na medal. Przeżyli ze sobą wspólnie 55 lat. W minioną sobotę, 28 stycznia wraz z najbliższą rodziną świętowali swój jubileusz Szmaragdowych Godów. Przyznane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczył jubilatom burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. Było też tradycyjne „Sto lat!” i symboliczna lampka szampana.

Państwo Marianna i Mieczysław Długosz zawarli związek małżeński 27 stycznia 1962 roku. Jaką mają receptę na tak długie, szczęśliwe i udane małżeństwo? Doczekali się trojga wnucząt i jednego prawnuczka - Jest takie powiedzenie: trudno znaleźć igłę w stogu siana. Mi się to udało. Maleńka igiełka ukłuła  mnie w serce. I razem przeżyliśmy już 55 lat – wyjawił nam pan Mieczysław.

Dla par, które dopiero zaczynają swój staż małżeński państwo Marianna i Mieczysław mają kilka wskazówek. - Potrzeba przede wszystkim dużo miłości – zaznacza pani Marianna. - Zgody i wzajemnego zrozumienia. Trzeba być też tolerancyjnym. I trzymać się razem z rodziną. To jest najważniejsze.

Wspólne 55 lat państwa Długoszów from temat.szczecinecki on Vimeo.

Wspólne 55 lat państwa Długoszów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com