:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Wstrząsający wypadek na DK20. Zginął mężczyzna z dwójką dzieci

 

 

Wstrząsający wypadek na DK20. Zginął mężczyzna i dwójka dzieci from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

Wstrząsający wypadek na krajowej “dwudziestce”, na prostej tuż przez Śmiadowem (zaraz za zjazdem w kierunku Bornego Sulinowa). Vw passat zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z jadącą w kierunku Łubowa ciężarówką. W aucie podróżowały trzy osoby: dorosły i dwójka dzieci. Kierowca zginął na miejscu, jest zakleszczony po jeździe, dzieci są reanimowane. 

Według świadka, który widział wypadek, vw jechał bardzo szybko i stracił panowanie na łuku drogi, uderzając w przód ciężarówki. Kierowca hamował jeszcze kilkadziesiąt metrów.

12-letnia dziewczynka nie oddycha. Przyleciał śmigłowiec ratunkowy. Na miejscu jest prokurator i komendant policji. Dwudziestka w tym miejscu jest nieprzejezdna.

aktualizacja: Cała trójka poniosła śmierć. Kierowca, 76-letni mężczyzna i dwójka dzieci: 11-letnia dziewczynka i 6-letni chłopiec. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, volkswagen na szczecineckich numerach rejestracyjnych.

 

Wstrząsający wypadek na DK20. Zginął mężczyzna z dwójką dzieci komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się