:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wyciskali sztangę i pomagali Mateuszowi. II. Memoriał im. Rafała Bukowskiego. Poznaj wyniki

Temat Szczecinecki 04/06/2019 18:53

W sobotę i niedzielę (1-2.06) w hali sportowej przy ulicy Jasnej odbywał się II. Memoriał im. Rafała Bukowskiego - IV. Ogólnopolskie Mistrzostwa Szczecinka w wyciskaniu sztangi leżąc oraz w "martwym ciągu". Blisko 200 zawodników i zawodniczek przez dwa dni rywalizowało o puchary, medale i nagrody rzeczowe.

Turniej w Szczecinku był jednocześnie akcją charytatywną - zbierano środki pieniężne na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny dla 8-letniego Mateusza Niezgody, który zmaga się z autyzmem. Na sali obecny był jego tata, który podziękował organizatorowi Szymonowi Podolańczykowi i wszystkim pomagającym.
Zmagania w hali sportowej przy ul. Jasnej były podzielone na kategorie wiekowe i wagowe mężczyzn oraz kobiet, każdy miał trzy podejścia. Rywalizowały także służby mundurowe i osoby niepełnosprawne. Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali profesjonalni sędziowie.

Zmagania były naprawdę ciekawe. W Szczecinku mogliśmy oglądać doświadczonych, utytułowanych zawodników, którzy dawali z siebie wszystko.

Organizator postanowił nagrodzić sztangą zawodniczą ufundowaną przez firmę Hes z Wrocławia najlepszą drużynę w wyciskaniu sztangi leżąc i najlepszego zawodnika w kat. open. Otrzymali je Grzegorz Lamzer oraz najlepsza drużyna w Polsce od kilku lat - Metro Flex Wrocław, prowadzona przez byłego mieszkańca Szczecinka, Artura Kiczuka.

Podczas pierwszego dnia w Wyciskaniu Sztangi Leżąc wystartowało 114 zawodników z całego kraju (w tym 22 kobiety). 

Patryk Witczuk


Wśród kobiet:

- do 48kg wygrała  Boguniewicz Justyna z wynikiem 32,5 kg SSS Wałcz
- do 56kg  wygrała Czekurłan Joanna z wynikiem 90 kg KS Team Wrocław. Pochodząca ze Szczecinka Celina Wilk uplasowała się na 4. miejscu z wynikiem 52,5 kg. To jej debiut na zawodach.
- do 60 kg wygrała Białek Anita z wynikiem 37,5 kg SSS Wałcz
-do 67,5kg  wygrała Hałas Koralewska Małgorzata z wynikiem 110 kg. Drugie miejsce zajęła ze Szczecinka  Kozłowska Renata z wynikiem 72,5 kg
- do 75 kg wygrała Zawdzka Marta z wynikiem 100 kg pochodząca ze Szczecina
- powyżej 75 kg wygrała Ławniczak Daria z wynikiem 95 kg z KS Team Wrocław

Najlepszą zawodniczką ze Szczecinka została Kozłowska Renata, a na drugim miejscu uplasowała się Celina Wilk.

Wśród mężczyzn:

W kategoriach wagowych mężczyzn wygrywali:

- do 52 kg Roch Rafał z wynikiem 130kg -Metro Flex Wrocław
- do 67,5 kg Lamzer Grzegorz z wynikiem 180 kg Start Szczecinek - zawodnik niepełnosprawny
- do 75 kg Kropidłowski Bogdan z wynikiem 175 kg z Kartuz. Na 7. miejscu uplasował się Suchanowski Paweł ze Szczecinka z wynikiem 115kg
- do 82,5 kg Podolańczyk Szymon z wynikiem 180kg IKSS JURAND. Drugie miejsce zajął jego starszy brat, Stanisław Podolańczyk z wynikiem 175 kg IKSS JURAND.
- do 90 KG Miksa Artur z wynikiem 220 kg ze Szczecina 
- do 100 kg Fabiszewski Jarosław 212,5 kg Płock
- do 110 kg Minowski Tobiasz 222,5 kg z Inowrocławia
- do 125 kg Raniszewski Marcin z wynikiem 235 kg - Metro Flex Wrocław. Zastępca KPP w Szczecinku Jarosław Bastek, ukończył bój na 5. miejscu z wynikiem 195kg
- do 140 kg Drozdowski Krzysztof z wynikiem 250kg – Chełmno
- powyżej 140 kg Szklarz Grzegorz z wynikiem 230kg KS Team Wrocław

W klasyfikacji Open mężczyzn wygrał Lamzer Grzegorz - zawodnik niepełnosprawny z klubu Start Koszalin podniósł 180 kg. Drugie miejsce zajął Roch Rafał, pochodzący z Białogardu reprezentujący       Metro Flex Wrocław - zawodnik niepełnosprawnypodniósł 130 kg.

Na 16. pozycji uplasował się Podolańczyk Szymon z wynikiem 180 kg przy wadze 78,7 kg. Stanisław Podolańczyk był na 22. miejscu, a Jarosław Bastek na 33. miejscu z wynikiem 195 kg.

W kategorii służb mundurowych wystartowało 24 zawodników z całej Polski. Najlepszymi zawodnikami ze Szczecinka został Podolańczyk Szymon, na drugim miejscu był Podolańczyk Stanisław oraz na trzecim miejscu - Jarosław Bastek.

Drugiego dnia, podczas pierwszej w historii edycji konkurencji martwego ciągu, udział wzięło 51 zawodników z całej Polski (8 kobiet).

W kategoriach wagowych i wiekowej kobiet wygrały:

-do 48 kg Boguniewicz Justyna z wynikiem 85 kg SSS Wałcz 
-do 56 kg Celina Wilk ze Szczecinka z wynikiem 115kg
-do 60 kg białek Anita z wynikiem 80 kg SSS Wałcz
-do 67,5 kg Baranowska Julia z wynikiem 97,5kg z Włocławek
-do 75kg Alicja Walczak z wynikiem 102,5 kg z Włocławek

Najlepszą zawodniczką w kategorii senior, w open kobiet oraz w klasyfikacji ze Szczecinka, została Celina Wilk z wynikiem 115kg, drugie miejsce w open kobiet zajęła Domaradzka Honorata z wynikiem 100kg, a na trzecim miejscu była Joanna Kruk z wynikiem 142,5 kg ze Świdwina. 

W kategoriach wagowych mężczyzn:

-do 60 kg wygrał Filip Kuś z wynikiem 145- SSS Wałcz
-do 67,5 kg Kokoszka Kevin z wynikiem 167,5 kg-  SSS Wałcz
-do 75 kg Grab Paweł z wynikiem 225kg-  Rufian Jankowo
-do 82,5 kg Antoszewski Hubert z wynikiem 202,5 kg - SSS Wałcz
-do 90 kg Rufkiewicz Mateusz z wynikiem 270kg - Rufian Jankowo
-do 100kg Sokołowski Józef pochodzący ze Szczecinka urodzony 1955 roku wyrwał z ziemi aż 280 kg
- do 110 kg Maszczak Kacper z wynikiem 317,5 kg
-do 125 kg Zglinicki Zbigniew z wynikiem 300kg z Kołobrzegu
-do 140 kg Młynarkiewicz Karol z wynikiem 280 kg z Lęborka

Najlepszym zawodnikiem został w klasyfikacji open Maszczak Kacper z wynikiem 317,5kg, drugie miejsce zajął Szklarz Grzegorz 335 kg oraz trzecie miejsce - Zgliniecki Zbigniew 300kg. Natomiast pochodzący ze Szczecinka Sokołowski Józef, uplasował się na piątym miejscu oraz został najlepszym zawodnikiem ze Szczecinka.

Reklama

wyciskanie sztangi martwy ciąg zawody szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Starostwo Powiatowe w

Starostwo Powiatowe w Szczecinku pilnie poszukuje pracownika do sprzątania siedziby Starostwa na okres 2 miesięcy. Zatrudnienie od zaraz na umowę..


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Praca - sprzątanie

Firma sprzątająca Rivendell poszukuje rzetelnych osób do pracy przy sprzątaniu klatek schodowych. Praca od 10 do 20 godzin tygodniowo - do..


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Zobacz ogłoszenie

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY / ROLETY / OKNA PCV

Moskitiery okienne, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, Okna PCV. PRODUCENT. Umów darmowy pomiar pod numerem 790 215 251


Zobacz ogłoszenie

Wypożyczanie odkurzaczy

Oferujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego renomowanej firmy Karcher, model Puzzi 8/1C wraz z ssawkami do prania tapicerek i dywanów. Dzięki temu..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam bardzo dobrze

Sprzedam bardzo dobrze usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położonej w Szczecinku przy ul. Obrońców Westerplatte w Szczecinku...


Zobacz ogłoszenie

Trwa rekrutacja. Bezpłatny

EUREKA! W Centrum Rozwoju Zawodowego możesz zdobyć bezpłatnie nowe kwalifikacje! AutoCAD. 3dsMax, Autodesk Inventor Wystarczy, że :- masz..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę do pracy na umowę o

Poszukuję osoby do pracy w ośrodku wypoczynkowym w okolicach Szczecinka ok 8km z możliwością zamieszkania /mężczyzna-kobieta/ Oczekiwania -osoba..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę, grunt rolny w

Kupię dom (może być do kapitalnego remontu) w m. Spore, może być także działka lub grunt rolny.


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Kupie stare ordery, medale,

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje..


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY i ROLETY - P R O D

MOSKITIERY na owady, Rolety, plisy, żaluzje. Producent - Szczecinek i okolice


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"